Szkolenie „e-Doręczenia – co należy wiedzieć przed 10 grudnia?”

Na platformie e-KIRP zostało udostępnione nagranie pierwszego z cyklu webinarów „e-Doręczenia – co należy wiedzieć przed 10 grudnia?”, zorganizowanego przez Wolters Kluwer Polska we współpracy z kancelarią Traple Konarski Podrecki & Wspólnicy, które KIRP objęła swoim patronatem.  

Temat: Nowy model doręczeń elektronicznych – czyli wprowadzenie do ustawy o doręczeniach elektronicznych

Prowadzący: Prof. INP PAN dr hab. Grzegorz Sibiga, r.pr. Sylwester Szczepaniak

Za szkolenie uczestnik może otrzymać 4 punkty liczone do obowiązku doskonalenia zawodowego.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy posiadać aktywne konto na platformie e-KIRP.

 

Równocześnie serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu ,,e-Doręczenia – co należy wiedzieć przed 10 grudnia?”, które odbędzie się 28 listopada o godz. 15:00. Podczas szkolenia wskażemy, z jakimi wyzwaniami zmierzą się podmioty zobowiązane i jaka jest relacja między e-doręczeniami, a innymi formami komunikacji. Ważnym elementem tego wydarzenia będzie prezentacja Mapy Komunikacji Elektronicznej, która uporządkuje informacje na temat dostępnych obecnie kanałów komunikacji.

Webinar, który patronatem objęła Krajowa Rada Radców Prawnych, został przygotowany przez kancelarię Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy we współpracy z Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Link do rejestracji: https://www.wolterskluwer.com/pl-pl/solutions/informacje/e-doreczenia-co-nalezy-wiedziec-przed-10-grudnia#rejestracja

 

Zachęcamy do śledzenia informacji o udostępnianych szkoleniach na stronie www.kirp.pl

Poniżej w pliku znajduje się instrukcja jak na platformie e-KIRP.pl odnaleźć szkolenia organizowane przez Wolters Kluwer Polska. W przypadku problemów z rejestracją lub logowaniem na platformę e-KIRP.pl, prosimy o kontakt:

– mailowo: szkolenia@kirp.pl

– telefonicznie: 667 141 716

Zobacz także