Trwa kampania promocji zawodu radcy prawnego. Udostępnij nasz spot promocyjny!

Spot zachęcający do korzystania z usług radcy prawnego od 8 maja można oglądać w internecie. Kampania promocji zawodu pod hasłem „Problemy prawne? Nie szukaj ucieczki, szukajradcy.pl” już wkrótce widoczna będzie także w telewizji, radiu i pociągach dalekobieżnych. Zachęcamy do oglądania i udostępniania naszego filmu promocyjnego!

Celem kampanii jest poprawienie wśród Polaków rozpoznawalności zawodu radcy prawnego i zbudowanie wizerunku radcy jako godnego zaufania eksperta w różnych dziedzinach prawa. Radca ma być postrzegany jako solidne wsparcie, którego nie trzeba się bać, który pomoże rozwiązać każdy problem prawny i z którego usług warto korzystać cały czas, a nie tylko w sytuacji kryzysowej. Spoty opierają się na promocji ogólnopolskiej wyszukiwarki szukajradcy.pl i zachęcają do korzystania z niej. Wyszukiwarka szukajradcy.pl to narzędzie, które pozwala łączyć radców prawnych z potencjalnymi klientami.

W telewizji (stacje tematyczne grupy TVN i grupy Polsat) spoty promocyjne będzie można zobaczyć od 15 do 28 maja oraz na jesieni – od 11 do 24 września. Kampania w radiu (stacje RMF FM i TOK FM) potrwa od 15 do 28 maja oraz od 11 do 30 września. Z kolei w pociągach dalekobieżnych film promocyjny zobaczymy na ekranach LED w trzech terminach: od 15 do 31 maja, na początku wakacji – od 1 do 15 lipca oraz na jesieni – od 15 do 30 września. Emisja spotów potrwa w internecie do 31 lipca, a następnie od 1 września do 31 października.

Szacuje się, że tegoroczna kampania promocji zawodu dotrze do ok. 18 mln Polaków w wieku 18–65.

Warto udostępniać nasz spot i key visuale promujące kampanię. Nasze wspólne działania pozwolą osiągnąć jeszcze większe efekty promocji zawodu, dedykowanej wszystkim członkom samorządu. Spot dostępny jest także na kanale Krajowej Izby Radców Prawnych na YouTubie pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=6K4AYo5Ah7c. Grafiki w różnych formatach dostępne są do pobrania z galerii w poście lub z załączników poniżej tekstu.

 

Załączniki do pobrania

Zobacz także