Turnus sanatoryjny w Busku-Zdroju: relacja

Reprezentując społeczność koleżanek i kolegów – radców prawnych – uczestników Ogólnopolskiego Turnusu Sanatoryjnego zorganizowanego przez Kapitułę Funduszu Seniora w Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym w Busku-Zdroju przesyłam podziękowania – za umożliwienie skorzystania ze znakomitego pakietu usług rehabilitacyjnych dla naszej 40-osobowej grupy jak też z wielu atrakcji, które oferuje to sympatyczne miasto.

Mieliśmy okazję do poznania się z koleżankami i kolegami z wielu miast polskich – na wspólnych posiłkach – n.b. serwowanych w postaci 6 różnych diet, w trakcie zabiegów rehabilitacyjnych w ilości 7 dziennie – mieszkając na terenie ogromnego, zadbanego  i otoczonego zielenią kompleksu budynków, mieszczących w sobie pokoje mieszkalne i całą – na wysokim poziomie – bazę rehabilitacyjną, jak też na wspólnych spacerach w pięknym pobliskim parku zdrojowym.

Spotkaliśmy się też „wieczorową porą” w kawiarnianym anturażu, zorganizowanym przez dyrekcję Uzdrowiska i naszego dobrego opiekuna kol. Mieczysława Humki – aby przy „słodkim stole” i  przy muzycznym akompaniamencie – integrować się – a więc kontynuować czy nawiązywać przyjacielskie relacje, pozostając z nadzieją – na uczestnictwo w następnych  turnusach.

Barbara Ostrowska Płaszewska
OIRP  Kraków

Zobacz także