Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / „Urzędowe interpretacje prawa podatkowego – ratunek w podatkowej dżungli za małe pieniądze?” – szkolenie online 13 października

„Urzędowe interpretacje prawa podatkowego – ratunek w podatkowej dżungli za małe pieniądze?” – szkolenie online 13 października

Krajowa Izba Radców Prawnych zaprasza wszystkich radców prawnych do udziału w webinarium pt.: Urzędowe interpretacje prawa podatkowego – ratunek w podatkowej dżungli za małe pieniądze? Szkolenie odbędzie się 13 października 2022 r. w godz. 18.00-20.30, na nowej platformie e-kirp.pl

Webinarium przeprowadzi dr hab. prof. UMK Wojciech Morawski kierownik Katedry Prawa Finansów Publicznych UMK w Toruniu, Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauki Prawnej na UMK, pełnomocnik Dziekana WPiA ds. kierunku Doradztwo Podatkowe oraz zastępca Dyrektora Ośrodka Studiów Fiskalnych UMK, który współtworzył.

W trakcie wykładu omówione zostaną poniższe zagadnienia:

  1. Różne interpretacje podatkowe na różne okazje – jak wybrać właściwą?
  2. Czy interpretować można wszystko?
  3. Wniosek o wydanie interpretacji – niby prosty, ale trzeba uważać.
  4. Dlaczego przy wnioskowaniu o interpretację podatkową trzeba bezwzględnie mówić prawdę i tylko prawdę i niczego nie ukrywać?
  5. Interpretacja była, ale jej nie ma – kiedy kończy się byt prawny interpretacji?
  6. Czy z interpretacją w ręku jestem panem sytuacji?

Za uczestnictwo w webinarium można otrzymać 6 punktów liczonych do obowiązku doskonalenia zawodowego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Rejestracja odbywa się na nowej platformie szkoleniowej www.e-kirp.pl, aby wziąć udział w szkoleniu każdy uczestnik musi posiadać aktywne konto:

  • radcy prawni posiadający konto na platformie mogą zalogować się, a następnie zarejestrować na szkolenie klikając „Wyrażam chęć uczestnictwa w zajęciach” w module „Rejestracja na webinar”.
  • radcy prawni z OIRP w Warszawie logują się poprzez Extranet – po wejściu na platformę należy wybrać moduł „Rejestracja na webinar” i kliknąć „Wyrażam chęć uczestnictwa w zajęciach”.

W przypadku problemów z rejestracją lub logowaniem na platformę e-kirp.pl, prosimy o kontakt Zespołem Obsługi Platformy e-kirp:

– mailowo: platforma.e-kirp@kirp.pl
– telefonicznie: 22 300 86 40 wew. 130