V MISTRZOSTWA RADCÓW PRAWNYCH W BIEGU NA DYSTANSIE PÓŁMARATONU ORAZ W BIEGU NA 10 KM 6 MAJA 2018 R.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu serdecznie zaprasza wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich do wzięcia udziału w V Mistrzostwach Radców Prawnych w biegu na dystansie Półmaratonu oraz w biegu na 10 km w dniu 6 maja 2018 r., które to zawody będą odbywały się w ramach imprezy Maraton Opolski 2018.

Bieg odbędzie się ulicami Opola na dystansie półmaratonu oraz 10 km, szczegóły trasy na stronie Maratonu Opolskiego. Okręgowa Izba Radców Prawnych zapewnia odrębną klasyfikację w kategorii kobiet i mężczyzn z podziałem na dwie kategorie wiekowe (do 35 roku życia i powyżej 35 roku). Na najlepszych czekają puchary. Dla wszystkich biorących udział medale, specjalne koszulki, pasta party, punkty żywieniowe i odżywcze na trasie biegu.

Regulamin biegu, forma zgłoszenia udziału, trasa, dojazd dostępne są na stronie www.maratonopolski.pl. Podczas rejestracji na stronie Maratonu Opolskiego prosimy o zaznaczenie udziału w dodatkowej klasyfikacji: „Mistrzostwa Polski Radców Prawnych”.

Oprócz rejestracji na w/w stronie internetowej prosimy o dodatkowe potwierdzenie udziału w imprezie przesyłając wiadomość na adres e – mailowy komisia-sportu@oirp.opole.pl

Powyższa informacja dla nas również potrzebne celem przygotowania spotkania „pasta party” w dniu 5 maja 2018 r. o godz. 17.00 dla prawników biorących udział w mistrzostwach.

Osoba kontaktowa:

r.pr. Łukasz Pasieka – tel. 516 245 654 Komisja Sportu OIRP Opole www.oirp-sport.pl

z poważaniem Dziekan OIRP Opole Katarzyna Bisowska

Załączniki do pobrania

Zobacz także