Wolters Kluwer Polska – oferta dla radców prawnych

Wyjątkowa oferta dla radców prawnych – tak bogatej zawartości jeszcze nie było!

Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska od wielu już lat współpracuje z Krajową Izbą Radców Prawnych. W efekcie tej współpracy jesienią br. powstała nowa oferta na zakup licencji systemu LEX.

Oferta skierowana jest do radców prawnych w kancelariach 1- lub 2- osobowych.
W zależności od potrzeb i specjalizacji kancelarii, wydawnictwo proponuje do wyboru
3 pakiety: Standard, Optimum, Premium. Już w wersji podstawowej (Standard) możliwy jest dostęp do całego prawodawstwa polskiego i europejskiego, orzecznictwa oraz najlepszych komentarzy do najważniejszych ustaw oraz także do narzędzi takich jak: Aktówka, Alerty, Kalkulatory, Historia, Wyszukiwarka instytucji, Terminarz. Po raz pierwszy w programie LEX, udostępniono 11 modułów specjalistycznych z różnych dziedzin m.in.: zamówień publicznych, prawa europejskiego, budownictwa, ochrony środowiska i zdrowia, bankowości, finansów, zawierających ponad 80 000 opracowanych problemów prawnych.

Warto dodać, że 92% sądów korzysta z LEX, największej biblioteki prawniczej na rynku, która zawiera wszystkie dziedziny prawa, ponad 4 000 komentarzy i monografii w jednym pakiecie. Ta wartość procentowa mówi sama za siebie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na www.kancelaria-prawna.lex.pl oraz wyboru pakietu najlepiej odpowiadającemu Państwa praktyce zawodowej.

Zobacz także