Wyszukiwarka SzukajRadcy.pl – jak się logować do serwisu e-KIRP i jak zakładać wizytówki – spotkanie na zoom 9 czerwca, godz. 17.00

W związku z uruchomieniem wyszukiwarki SzukajRadcy.pl, dostępnej dla wszystkich radców prawnych w całej Polsce, Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych Włodzimierz Chróścik zaprasza wszystkich członków samorządu radców prawnych na spotkanie online dotyczące logowania się do e-KIRP, zakładania wizytówki radcy prawnego oraz korzyści z posiadania konta w systemie e-KIRP i zarejestrowania się w wyszukiwarce SzukajRadcy.pl.

Spotkanie odbędzie się 9 czerwca o godz. 17.00 w formie zdalnej na platformie Zoom i jest dedykowane wszystkim członkom samorządu – zarówno radcom prawnym, jak i aplikantom radcowskim.

Link do spotkania:

https://us02web.zoom.us/j/83485808028?pwd=bnJLOE5nSXpBQmV3dExWUEZwNW50UT09

Identyfikator spotkania: 834 8580 8028

Kod dostępu: 255964

Wyszukiwarka SzukajRadcy.pl jest nowoczesnym, użytecznym narzędziem, które z jednej strony ułatwia kontakt pomiędzy pełnomocnikami a potencjalnymi klientami, natomiast z drugiej wspiera budowanie rozpoznawalności zawodu radcy prawnego. Wyszukiwarka docelowo ma stać się pełną bazą radców i stanowić dla klientów znakomite źródło informacji przy poszukiwaniu zawodowego pełnomocnika.

Zobacz także