XI Rajd Wodno-Lądowy „Mazury Cud Natury”

UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC. Przyjmujemy zgłoszenia na listę rezerwową. Więcej informacji udziela Joanna Sito-Przymus.

 

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio venire” oraz Krajowa Izba Radców Prawnych zapraszają do udziału w XI Rajdzie Wodno-Lądowym „Mazury Cud Natury”, który odbędzie się w dniach 16-19 września 2021 r. w Mikołajkach.

Uczestnicy (w zależności od kolejności zgłoszeń) zakwaterowani zostaną w komfortowym Hotelu „Amax” al. Spacerowa 7 w Mikołajkach. Dostępne są pokoje 2-osobowe oraz apartamenty 2 lub 4-osobowe.

Aby wziąć udział w Rajdzie prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia oraz przesłanie jej wraz z dowodem dokonania opłaty, podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodą na wykorzystanie wizerunku, drogą elektroniczną (e-mail: sito@kirp.pl), faksem (022 626 82 49 wew. 104) bądź pocztą na adres: Krajowa Rada Radców Prawnych, Al. Ujazdowskie 18 lok.4, 00-478 Warszawa. Liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność przesłanego kompletu dokumentów.

Podstawowy koszt uczestnictwa dla osoby dorosłej wynosi 697 zł.

Obejmuje on ubezpieczenie, zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu Amax od kolacji w dniu 16 września br. do śniadania w dniu 19 września br. oraz czas na wykwaterowanie z pokoi, które musi nastąpić 19 września do godz. 16:00.

Do podstawowej kwoty uczestnictwa należy doliczyć ewentualny koszt udziału dziecka oraz dodatkowych atrakcji.

Koszt podstawowy uczestnictwa dziecka:

do 7 lat – gratis

8-12 lat – 332,50 zł

13-15 lat – 496,00 zł

Dodatkowe atrakcje:

Jachty65 zł/doba/osoba – (Wielkie Jeziora Mazurskie)

Kajaki25 zł/doba/osoba – (spływ Krutynią),

Basen, sucha sauna oraz jacuzzibezpłatnie – istnieje możliwość skorzystania z basenu znajdującego się w hotelu oraz z sauny suchej i jacuzzi znajdujących się na zewnątrz hotelu.

Sparabat 20% od cen katalogowych – osoby korzystające z zabiegów kosmetycznych oraz Spa rozliczane będą indywidualnie. Propozycje zabiegów znajdują się na stronie internetowej hotelu pod adresem: http://hotel-amax.pl/pl/p/oferta_zabiegw/

Restauracja „W zatoce”10% rabatu na dania z karty oraz 20% rabatu na napoje i alkohole.

 

Opłatę w wysokości 658 zł należy uiścić do 6 września 2021 r. na konto Hotelu „Amax” w Mikołajkach: Bank PKO BP S.A. O/Mrągowo

37 1020 3639 0000 810200 442970 w tytule wpłaty obok imienia i nazwiska uczestnika koniecznie należy dopisać: „Mazury – Cud Natury”

pozostałą kwotę (również do 6 września 2021 r.) w wysokości 39 zł oraz z uwzględnieniem kosztów wybranych atrakcji należy uiścić na konto Fundacji Radców Prawnych „Subsidio venire”: BGŻ BNP Paribas

20 1750 0012 0000 0000 3860 3027 w tytule wpłaty obok imienia i nazwiska uczestnika koniecznie należy dopisać: „Mazury – Cud Natury”

 

Zwracamy uwagę na konieczność zabrania ciepłej i nieprzemakalnej odzieży.

Zachęcamy również do zapoznania się z ramowym programem XI Rajdu Wodno-Lądowego „Mazury Cud Natury”. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie także ze względu na warunki pogodowe o czym uczestnicy zostaną powiadomieni z niezbędnym wyprzedzeniem.

Dodatkowych informacji na temat wydarzenia udziela Joanna Sito-Przymus: sito@kirp.pl, tel. 22/626 82 49 wew. 104.

Organizatorem XI Rajdu Wodno-Lądowego „Mazury Cud Natury” jest Fundacja Radców Prawnych „Subsidio venire”. Wydarzenie zostało objęte patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu wydarzenia lub jego całkowitego odwołania, wprowadzenia zaostrzonych rygorów bezpieczeństwa sanitarnego w szczególności z uwagi na zagrożenie wynikające z obowiązującego stanu epidemii SARS-CoV-2. 

W związku ze stanem epidemii, uczestnicy Imprezy są zobowiązani do przestrzegania w trakcie jej trwania wszelkich obowiązujących wymogów sanitarnych określonych obowiązującymi przepisami prawa a także do zaopatrzenia się w niezbędne artykuły ochronne oraz środki dezynfekcyjne.

 

 Zapraszam serdecznie

Prezes zarządu

Fundacji Radców Prawnych „Subsidio venire”

Michał Korwek

Załączniki do pobrania

Zobacz także