Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / XIV Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej – poznaliśmy zwycięzców

XIV Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej – poznaliśmy zwycięzców

Warszawa 1, drużyna reprezentująca Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie, wygrała XIV Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej. Drugie miejsce zajęła drużyna z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie, trzecie z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, a czwarte z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu. Krajową Radę Radców Prawnych reprezentował na turnieju Wiceprezes Krajowej Rady Radców Prawnych Ryszard Ostrowski.

Od 13 do 16 kwietnia 2023 r. odbywały się zorganizowane przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Kielcach XIV Mistrzostwa Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej.

15 drużyn reprezentujących 14 Okręgowych Izb Radców Prawnych z całego kraju, OIRP Białystok, OIRP Bydgoszcz, OIRP Gdańsk, OIRP Katowice, OIRP Kielce (gospodarz), OIRP Kraków, OIRP Lublin, OIRP Łódź, OIRP Olsztyn, OIRP Opole, OIRP Rzeszów, OIRP Toruń, OIRP Warszawa (dwie drużyny), oraz OIRP Wrocław, rywalizowało o tytuł i laur zwycięstwa w „Hali Legionów” przy ul.  L. Drogosza 2 w Kielcach.

Sportowa walka była niezwykle zacięta. Zmagania wygrała drużyna Warszawa 1 z OIRP w Warszawie, która w finale rywalizowała z zespołem z OIRP w Lublinie.

Zwycięzcom turnieju gratuluję wspaniałych wyników. Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w rozgrywkach oraz za Wasze zaangażowanie i dobrą rywalizację w duchu koleżeństwa i wspólnoty. Wydarzenia integracyjne odgrywają bardzo istotną rolę w budowaniu naszego środowiska. Wspólna praca udaje się o wiele lepiej wtedy, gdy czasem także razem odpoczywamy. Jako niezwykle budujący widzę fakt, że tak wielu radców prawnych i aplikantów decyduje się spędzać swój wolny czas w formach proponowanych przez samorząd. Mistrzostwa Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej na stałe wpisały się w kalendarz samorządowych wydarzeń sportowych. Mają wielu fanów, mają też już swoich pierwszych weteranów. Słyną ze wspaniałej atmosfery, zaciętej rywalizacji i niezapomnianych wieczorów. Przede wszystkim jednak są znane z wyjątkowych, zaangażowanych Uczestników, którzy zostawiają serce na boisku i budują szczególną, serdeczną społeczność. Dlatego raz jeszcze dziękuję – za Waszą obecność i czas spędzony na byciu razem w samorządzie – pisał w liście do uczestników XIV Mistrzostw Polski Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych Włodzimierz Chróścik.