XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów (2-5.03.2017 r.)

Komisja Integracji Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie pod przewodnictwem Wiceprezesa Krajowej Rady Radców Prawnych mec. Michała Korwek mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w XIV Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach  2 – 5.03.2017 r. w Krynicy Zdroju.
Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezes KRRP Mec. Maciej Bobrowicz.

Uczestnicy w pierwszej kolejności zostaną zakwaterowani w, w  Hotelu „Pegaz”  (ul. Czarny Potok 28), w Karczmie Regionalnej „Gościniec” (ul. Czarny Potok 26A) oraz w hotelu Jaowrzyna (ul. Czarny Potok 75). Dla dzieci i rodzin pragnących odpoczynku sugerujemy zakwaterowanie w Hotelu „Jaworzyna” (ul. Czarny Potok 75) położonego tuz przy Kolejce gondolowej na Jaworzynę Krynicką (w hotelu tym nie przewidujemy żadnej oficjalnej imprezy wieczornej).
HOTEL PEGAZ **** w Krynicy-Zdroju to nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię, Wi-Fi. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu. – BRAK WOLNYCH MIEJSC
KARCZMA REGIONALNA w Krynicy Zdroju to obiekt położony 800 m od Kolejki Gondolowej na Jaworzynę Krynicką. Obiekt dysponuje pokojami z pełnym węzłem sanitarnym, TV-Sat, telefon, dostępem do bezprzewodowego Internetu, kącikiem zabaw dla dzieci, sauną, jacuzzi.
HOTEL JAWORZYNA *** to nowoczesny, komfortowy obiekt położony u podnóża najwyższego szczytu wschodniej części Beskidu Sądeckiego – Jaworzyny Krynickiej (1114m n.p.m.) w malowniczym otoczeniu lasów i potoków górskich. Hotel jest doskonale wkomponowany w otoczenie i stanowi integralną część dolnej stacji kolei gondolowej. Takie usytuowanie jest idealnym rozwiązaniem dla turystów – zimą dla miłośników białego szaleństwa.
Osoby zakwaterowane w hotelu Jaworzyna i w Karczmie Regionalnej mają również darmowy wstęp na obiekty rekreacyjne Hotelu Pegaz
Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne trening jak i zawody zostaną rozegrane na Jaworzynie Krynickiej na trasie 1 lub 6.
W przypadku zgłoszenia się osób chętnych – przewiduje się zorganizowanie za odrębną odpłatnością nauki jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany godzin lub odwołania treningu jak i zawodów z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych – w takim przypadku zorganizowany zostanie zastępczy plan pobytu.

Koszt uczestnictwa w imprezie dla radców prawnych wynosi w zależności od miejsca noclegu: 680 zł. – hotel „Pegaz” i hotel Jaworzyna (w zależności od wolnych miejsc w hotelu) 610 zł. – Karczma Regionalna, zaś dla osób spoza samorządu 900 zł.
W przypadku braku wolnych miejsc w hotelu Jaworzyna, czy też hotelu Pegaz lub Karczmie Regionalnej, radcowie prawni lub aplikanci będą mogli uzyskać zakwaterowanie w jednym z tych trzech obiektów, gdzie będą wolne miejsca za odpowiednią do tego obiektu odpłatnością
Opłatę za udział należy uiścić do 15.02.2017 r. na konto wskazane w formularzu zgłoszeniowym z obowiązkowym dopiskiem „Mistrzostwa narciarskie radców prawnych”, jednocześnie dowód wpłaty wraz z kartą zgłoszeniową należy przesłać do Pani Joanny Sito w KRRP.
W ramach opłaty uczestnicy otrzymają:
• zakwaterowanie w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych,
• 3 śniadania w formie bufetu, kolacja w dniu przyjazdu,
• 2 kolacje z oprawą muzyczną,
• opiekę GOPR-u w dniu treningu i zawodów,
• opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy,
• udział w zawodach sportowych.
Organizator nie zapewnia karnetów na wyciągi narciarskie ani cateringu na stoku.
Liczba miejsc ograniczona– decyduje kolejność zgłoszeń i jednoczesnej wpłaty.

Szczegółowy program Mistrzostw oraz formularz zgłoszeniowy z numerem konta dla dokonania opłaty poniżej.

W imieniu Komisji Integracji KRRP serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tej cieszącej się niesłabnącym zainteresowaniem imprezie. Wyrażam nadzieję, że w tym roku na stoku Jaworzyny Krynickiej spotkają się po raz kolejny przedstawiciele wszystkich izb radcowskich.
Wiceprezes
Krajowej Rady Radców Pranwych
Michał Korwek

 

 

Załączniki do pobrania

Zobacz także