XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie

Ostatni weekend, od 20 do 23 sierpnia upłynął pod znakiem tenisa. Już po raz XIV radcy prawni i aplikanci spotkali się na kortach Sopockiego Klubu Tenisowego, aby zmierzyć się w Ogólnopolskich Mistrzostwach w tenisie ziemnym.
Sprzyjająca pogoda, blisko 70 prawników zakochanych w tenisie oraz świetna atmosfera zapewniły udane wydarzenie sportowe.

Przedstawiamy kompletne wyniki i zapraszamy do oglądania fotorelacji w Galerii lub na Facebooku.

Goście
I miejsce: Mateusz Lizak (Łódź)
II miejsce: Lucjan Leśniak (Katowice)

Turniej pocieszenia
I miejsce: Jarosław Pupiałło (Gdańsk)
II miejsce: Michał Korwek (Olsztyn)

Panowie open
I Miejsce: Paweł Bilicki (Szczecin)
II miejsce: Tomasz Bess (Kraków)

Panowie kategoria +36
I miejsce: Jarosław Różycki (Wałbrzych)
II miejsce: Bartosz Paczesny (Gdańsk)

Panowie kategoria +46
I miejsce: Piotr Ligus (Katowice)
II miejsce: Piotr Zarzecki (Katowice)

Panowie kategoria +56
I miejsce: Marek Bołkowski (Gdańsk)
II miejsce: Sławomir Leśniewski (Warszawa)

Panie open
I miejsce: Joanna Neumann De Spallart (Warszawa)
II miejsce: Joanna Olszówka – Zarzecka (Katowice)

Gra podwójna Panów do 85 lat
I miejsce: Jarosław Różycki (Wałbrzych), Paweł Tyniec (Warszawa)
II miejsce: Tomasz Bess (Kraków), Rafał Dadok (Warszawa)

Gra podwójna Panów powyżej 85
I miejsce: Bartosz Paczesny (Gdańsk), Romuald Piątkowski (Łódź)
II miejsce: Jarosław Dobrowolski (Poznań), Rafał Szlązak (Gdańsk)

Panie gra podwójna
I miejsce: Joanna Neumann De Spallart (Warszawa), Joanna Olszówka – Zarzecka (Katowice)
II miejsce: Dorota Chrabota (Warszawa), Aleksandra Kołodziejska (Warszawa)

Mixty
I miejsce: Joanna Neumann De Spallart (Warszawa), Rafał Kryciński (Wrocław)
II miejsce: Anna Mianowska (Katowice), Marcin Chmielewski (Gdańsk)

Najlepszy zawodnik z OIRP Lublin: Aleksander Jedenak
Najlepszy zawodnik z OIRP Bydgoszcz: Bernard Szliep
Najlepszy zawodnik z OIRP Gdańsk: Bartosz Paczesny
Najlepszy zawodnik z OIRP Warszawa: Paweł Tyniec

Zobacz także