Zapraszamy do udziału w konferencji „Kobieta w branży prawniczej” 24 listopada. Rejestracja już ruszyła!

Komisja Wspierania Rozwoju Zawodowego Krajowej Rady Radców Prawnych zaprasza do udziału w konferencji „Kobieta w branży prawniczej”. Wydarzenie zaplanowane jest na 24 listopada w formule hybrydowej: stacjonarnie w Warszawie oraz online na kanale YouTube.

Podczas konferencji r.pr. Agnieszka Dzięgielewska-Jończyk, wiceprezeska Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw, członkini Rady Fundacji „Women in Law” zaprezentuje  pierwszy w Polsce raport pt. „Kobiety w branży prawniczej”.

Następnie odbędą się dwa panele dyskusyjne. Pierwszy, poświęcony będzie wyzwaniom, z jakimi mierzą się prawniczki działające w biznesie oraz ich szansom rozwoju zawodowego. W dyskusji wezmą udział radczynie prawne: Dominika Stępińska-Duch, Izabela Nowacka, Magdalena Wiszniowska i Gracjana Jakubowska-Szarek. Panel drugi to wymiana poglądów o sposobach i możliwościach godzenia pracy zawodowej i zaangażowania społecznego przez kobiety działające w samorządzie. Swoimi doświadczeniami  w tym zakresie podzielą się radczynie: Urszula Nieborak (Wicedziekan Rady OIRP w Lublinie), Jolanta Czepe (Wicedziekan Rady OIRP w Koszalinie), Agnieszka Chrostowska-Bawół (członkini Rady OIRP w Rzeszowie) oraz Magdalena Bartosiewicz (członkini Komisji Praw Człowieka KRRP).

Konferencję zakończy dyskusja pt. „Porozmawiajmy o swoim dobrostanie”, w której wezmą udział: Agnieszka Staroń (coach, mentorka, trenerka, mediatorka i konsultantka biznesowa), Sabina Hołówko-Rusin (pedagożka, terapeutka autyzmu, neurologopeda) oraz Alicja Baranowska (psycholożka, trenerka biznesu oraz coach).

Konferencja odbędzie się 24 listopada 2022 r., w godz. 9.30-16.10, w formule hybrydowej:

  • stacjonarnie: w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Golden Floor Plaza przy Al. Jerozolimskich 123 w Warszawie. UWAGA! Liczba uczestników biorących udział w konferencji w formie stacjonarnej jest ograniczona;
  • online: streaming wydarzenia na kanale YouTube.

Elektroniczny formularz zgłoszenia udziału w konferencji dostępny jest tutaj.

 

Załączniki do pobrania

Zobacz także