Zapraszamy na Dzień Otwarty Notariatu 2022

Zapraszamy w sobotę 26 listopada, w godzinach 10.00–16.00 na Dzień Otwarty Notariatu, organizowany przez Krajową Radę Notarialną i izby notarialne. Celem akcji jest edukacja w zakresie tych obszarów prawa, które należą do kompetencji notariuszy, jak i szerokie informowanie o katalogu umów i czynności notarialnych, które będą odpowiednie dla realizacji celów zakładanych przez klientów kancelarii.

Tegoroczny temat brzmi „Porozmawiaj z notariuszem, jak ochronić majątek rodziny i firmy w czasie kryzysu” i jest dedykowany także przedsiębiorcom. W czasie streamingu, który będzie prowadzony w godzinach 10.00–16.00 na profilu Porozmawiaj z Notariuszem na Facebooku, w wywiadach będą podejmowane m.in. takie tematy, jak zabezpieczenie wierzytelności, umowa przedwstępna w formie aktu notarialnego oraz umowy majątkowe małżeńskie.

W sobotę 26 listopada z notariuszem można porozmawiać także telefonicznie (szczegóły i numery telefonów w załączniku), jak również zadając pytanie na Messengerze na profilu Porozmawiaj z notariuszem.

Informacji prawnych notariusze udzielają przez cały rok w trakcie dokonywania czynności notarialnych.

Załączniki do pobrania

Zobacz także