Zapraszamy na XIX Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” we współpracy z Wolters Kluwer Polska zapraszają radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w XIX Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach 2-5 marca 2023 r. w Krynicy Zdroju. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Uczestnicy mistrzostw zostaną zakwaterowani w czterogwiazdkowym Hotelu Pegaz (ul. Czarny Potok 28). To nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię oraz Wi-Fi. Dla gości dostępny będzie również monitorowany parking w cenie pobytu.

Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne zawody zostaną rozegrane w sobotę 4 marca 2023 r. na Jaworzynie Krynickiej, na trasie nr 1.

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany godzin lub odwołania zawodów z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych – w takim przypadku zorganizowany zostanie atrakcyjny dla każdego zastępczy plan pobytu.

Koszt uczestnictwa w imprezie dla radców prawnych wynosi 1040 zł i płatny jest na zasadach opisanych w karcie zgłoszenia. Opłatę za udział należy uiścić do dnia 14 lutego 2023 roku na konta wskazane w karcie zgłoszenia z obowiązkowym dopiskiem „udział w mistrzostwach narciarskich i snowboardowych radców prawnych”, jednocześnie dowód wpłaty należy dołączyć do zgłoszenia elektronicznego.

 

W ramach opłaty uczestnicy otrzymają:

–  zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- lub 4-osobowych,

–  3 śniadania w formie bufetu,

–  obiadokolację w dniu przyjazdu,

–  2 kolacje,

–  opiekę GOPR-u w dniu zawodów,

–  opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy,

–  udział w zawodach sportowych i organizację tych zawodów.

 

Organizator nie zapewnia karnetów na wyciągi narciarskie. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanej wpłaty. Szczegółowy program Mistrzostw oraz karty zgłoszenia z numerem konta są dostępne do pobrania pod ogłoszeniem.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie ze względu na warunki pogodowe – o czym uczestnicy zostaną powiadomieni z niezbędnym wyprzedzeniem.

W imieniu Fundacji „Subsidio Venire” serdecznie zapraszam Państwa do udziału w tej cieszącej się szczególnym zainteresowaniem imprezie. Wyrażam nadzieję, że w tym roku na stoku Jaworzyny Krynickiej spotkają się po raz kolejny przedstawiciele wszystkich izb radcowskich.

Michał Korwek

Prezes Zarządu Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire”

 

Załączniki do pobrania

Zobacz także