Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / Zaproszenie na minispotkanie online z okazji Europejskiego Dnia Prawnika 2020 pt. „Ciągłość wymiaru sprawiedliwości i poszanowanie praw człowieka w czasie pandemii” 27.10.2020 r.

Zaproszenie na minispotkanie online z okazji Europejskiego Dnia Prawnika 2020 pt. „Ciągłość wymiaru sprawiedliwości i poszanowanie praw człowieka w czasie pandemii” 27.10.2020 r.

Komisja Zagraniczna Krajowej Rady Radców Prawnych ma przyjemność zaprosić na spotkanie online
w ramach cyklu „Jesienne międzynarodowe rozmowy radców prawnych”. Tym razem tematem przewodnim będzie hasło tegorocznego Europejskiego Dnia Prawnika „Ciągłość wymiaru sprawiedliwości i poszanowanie praw człowieka w czasie pandemii”. Z naszymi gośćmi będziemy rozmawiać i dzielić się wspólnymi doświadczeniami na tematy związane szczególnie z wpływem pandemii na działanie wymiaru sprawiedliwości oraz pracę samorządów prawniczych.

Poznamy m.in. perspektywę Włoch, gdyż naszym gościem będzie przedstawicielka Adwokatury włoskiej (Consiglio Nationale Forenze) adw. Francesca Sorbi, która aktywnie działa także na arenie międzynarodowej reprezentując włoskich prawników w Radzie Adwokatur i Stowarzyszeń Prawniczych CCBE.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim i będzie okazją, aby pogłębić wiedzę na ten bardzo aktualny obecnie temat.

Data: wtorek 27 października 2020 r., godz. 16.00–17.00
Język spotkania: angielski

Spotkanie odbędzie się poprzez platformę Zoom, link: https://us02web.zoom.us/j/87653811505Rejestracja na wydarzenie nie jest wymagana.

Wydarzenie otwarte jest dla wszystkich zainteresowanych osób, w szczególności radczyń i radców prawnych, a także aplikantek i aplikantów radcowskich.

Serdecznie zapraszamy!