Zgłoś się na seminarium CiviLaw i wygraj udział w zagranicznym projekcie

Tylko do 25 listopada do godziny 12.00 radcowie prawni mogą nadsyłać zgłoszenia do udziału w seminariach w projekcie CiviLaw, które odbędą się: 19 grudnia 2022 r. w Pradze, 23 stycznia 2023 r. w Atenach oraz 27 stycznia 2023 r. w Barcelonie.

Warunkiem uczestnictwa w wybranym seminarium jest przesłanie zgłoszenia na adres komisjazagraniczna@kirp.pl, zawierającego list motywacyjny w języku angielskim z zaznaczeniem w treści maila, na które seminarium chcemy aplikować:
– Praga – z zakresu prawa rodzinnego,
– Ateny – z zakresu prawa upadłościowego,
– Barcelona – z zakresu prawa rodzinnego.

Uwaga! Tylko takie wiadomości będą rozpatrywane.

Do udziału w programie, na podstawie nadesłanych listów motywacyjnych, zostaną wyłonione trzy osoby – po jednej do wybranego w zgłoszeniu seminarium. Każdemu uczestnikowi, który weźmie udział w wykładzie, przysługuje zwrot do 400 euro na podróż oraz 300 euro na koszty utrzymania (hotel, wyżywienie, transport lokalny) w danej miejscowości.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 25 listopada 2022 r. o godz. 12.00. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w projekcie jest także bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Głównym tematem seminarium będzie szkolenie prawników dotyczące instrumentów UE w zakresie prawa rodzinnego oraz prawa upadłościowego. Seminaria są kolejnymi z cyklu wydarzeń w ramach CiviLaw https://elf-fae.eu/civilaw/ organizowanych przez Fundację Prawników Europejskich i współfinansowanego ze środków Programu Sprawiedliwość Unii Europejskiej. Krajowa Izba Radców Prawnych jest partnerem programu CiviLaw.

Załączniki do pobrania

Zobacz także