Życzenia dla aplikantów radcowskich, którzy przystępują do próbnego egzaminu

Szanowni Państwo, Drodzy Aplikanci,

Dzisiaj rozpoczynacie próbny egzamin radcowski – wydarzenie, które po raz kolejny organizujemy z myślą o Was, przyszłych radcach prawnych. Z nieukrywaną radością obserwuję, jak licznie postanowiliście wziąć udział w tej inicjatywie. Zgłosiło się 953 aplikantów, co stanowi niemal 70% wszystkich uprawnionych do przystąpienia do egzaminu. Jest to dla nas, organizatorów, ogromny powód do dumy, ale przede wszystkim potwierdzenie, że takie przedsięwzięcie jest potrzebne i pomocne dla Was w dążeniu do profesjonalizmu i doskonałości w zawodzie radcy prawnego.

Chciałbym z tej okazji złożyć Wam serdeczne życzenia powodzenia. Pamiętajcie, że próbny egzamin to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i wiedzy w warunkach zbliżonych do tych, które czekają Was na właściwym egzaminie radcowskim. To także szansa na zidentyfikowanie obszarów, które wymagają jeszcze pracy i doskonalenia.

Pamiętajcie, niezależnie od wyników tego próbnego sprawdzianu, każde doświadczenie jest cenne i stanowi krok naprzód w Waszym rozwoju zawodowym. Trzymamy za Was mocno kciuki i jesteśmy z Wami myślami w tym ważnym dla Was dniu.

Z wyrazami szacunku,

Włodzimierz Chróścik

Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych

Zobacz także