Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / Bezpłatne webinaria IBA w ramach Dorocznej Konferencji IBA 2020 online

Bezpłatne webinaria IBA w ramach Dorocznej Konferencji IBA 2020 online

Komisja Zagraniczna KRRP informuje, że w dniach od 2 do 27 listopada br. trwać będzie Doroczna Konferencja największej światowej organizacji zrzeszającej prawników – Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników IBA.

W tym roku wydarzenie ma formułę wirtualną i przebiega pod hasłem Virtually Together Conference”. Udział w konferencji jest odpłatny, jednak w ramach wydarzenia przewidziano również szereg spotkań online, w których udział nie wiąże się z opłatą (tzw. Open Access Sessions). Tematy są różnorodne i obejmują m.in. problematykę nowoczesnych technologii, działania sądów w dobie pandemii, praw kobiet, a nawet zdrowia psychicznego i fizycznego prawników (tzw. well-being). To doskonała okazja, aby poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, rozwinąć znajomość prawniczego języka angielskiego, a także zapoznać się ze sposobem funkcjonowania IBA, do czego serdecznie zapraszamy.

Szczegóły kalendarz bezpłatnych webinariów wraz z informacją o rejestracji dostępne są na stronie IBA pod linkiem: https://www.ibanet.org/VirtuallyTogether-open-sessions.aspx

Dodatkowe informacje o IBA i członkostwie KIRP w tej organizacji: https://kirp.pl/dzialalnosc-miedzynarodowa/iba/