E-doręczenia dla profesjonalnych pełnomocników, czyli nowy sposób kontaktów z organami – zaproszenie na webinar

Krajowa Rada Radców Prawnych, wspierając radców prawnych w zakresie e-Doręczeń, we współpracy z Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. wkrótce udostępni na platformie szkoleniowej www.e-kirp.pl nagranie webinaru na ten temat.

Obejrzenie szkolenie na platformie e-kirp będzie możliwe dla każdego radcy prawnego wkrótce po webinarze odbywającym się w formule „na żywo” w dniu 27 listopada 2023 r. o godz. 14.00, do udziału w którym serdecznie zapraszamy.

E-doręczenia to niewątpliwie jeden z TOP tematów najbliższych miesięcy. Już od 10 grudnia pierwsze podmioty będą miały obowiązek stosowania tej formy doręczeń, co skutkuje nałożeniem nowych obowiązków. W szczególności osoby wykonujące zawód zaufania publicznego zobowiązane są do wpisania adresu do doręczeń oraz wpisania go do Bazy Adresów Elektronicznych. Szkolenie ma na celu zapoznanie z praktycznymi aspektami wdrożenia i stosowania doręczeń elektronicznych dla prawników i pełnomocników.

Webinar przygotowany przez kancelarię Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy we współpracy z Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. Webinar patronatem objęła Krajowa Rada Radców Prawnych.

Link do rejestracji udziału w webinarze: E-doręczenia dla profesjonalnych pełnomocników, czyli nowy sposób kontaktów z organami. (wolterskluwer.pl).

Zobacz także