Forum Młodych Radców Prawnych – konkurs rozstrzygnięty

Już 19-21 maja w Łodzi odbędzie się VII Forum Młodych Radców Prawnych. W trakcie jego trwania padną odpowiedzi na kluczowe zagadnienia: jak korzystać z samorządu radcowskiego, czego od niego oczekiwać i jak aktywnie uczestniczyć w jego życiu. Wiemy, kto wygrał udział w wydarzeniu.

Aby otrzymać zaproszenie na VII Forum Młodych Radców Prawnych należało wypełnić ankietę i przedstawić pomysły na kierunek rozwoju i działalność samorządu radcowskiego.

Ankietę wypełniło 171 osób, z czego chęć udziału w wydarzeniu wyraziły 134 osoby.

Jury obradowało w składzie: Prezes Krajowej Radcy Radców Prawnych Włodzimierz Chróścik, Przewodniczący Komisji Wspierania Rozwoju Zawodowego KRRP Bartosz Opaliński, członek Komisji Wspierania Rozwoju Zawodowego KRRP Robert Staszewski i wyłoniło 42 zwycięzców.

– Serdecznie gratuluję osobom, które zakwalifikowały się do udziału w Forum Młodych Radców Prawnych. To wydarzenie na stałe wpisało się już w kalendarz spotkań samorządowych, bo jest niezwykle wartościowe. Mamy unikalną okazję podyskutować z naszymi najmłodszymi stażem koleżankami i kolegami o tym, jak jeszcze lepiej spełniać potrzeby radców dopiero wchodzących na rynek usług prawnych. Wiele ciekawych inicjatyw samorządowych powstało właśnie w wyniku warsztatów i debat na forum. Dziękuję także wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie i podzielili się z nami swoimi opiniami – są one dla nas ważnym głosem i inspiracją do kolejnych działań – mówił Prezes Krajowej Radcy Radców Prawnych Włodzimierz Chróścik.

Laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.

Zobacz także