Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / Fundacja Subsidio Venire zaprasza na szkolenie w Zakopanem

Fundacja Subsidio Venire zaprasza na szkolenie w Zakopanem

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Warszawie, we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska, serdecznie zaprasza radców prawnych na szkolenie, które odbędzie się w dniach 11-14 maja 2023 r. w hotelu Bachleda Kasprowy w Zakopanem. Za udział w wydarzeniu uczestnik otrzyma 40 punktów.

Podczas szkolenia zostaną poruszone następujące tematy:

I

Dowód z opinii biegłego w postępowaniu cywilnym,

Kara umowna w praktyce sądowej,

Odsetki cywilnoprawne.

Wykładowca: Sędzia Sądu Rejonowego w Tarnowie – Zbigniew Miczek

Sędzia Sądu Rejonowego w Tarnowie. Aktualnie jest wykładowcą Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury oraz OIRP w Krakowie i OIRP w Rzeszowie. Od 2017 jest wykładowcą na studiach podyplomowych organizowanych przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego z zakresu prawa karnego gospodarczego, prawa zamówień publicznych oraz z zakresu prawa restrukturyzacyjnego, upadłościowego i finansowanego. Uczestniczył w pracach zespołów: Ministra Sprawiedliwości ds. reformy prawa upadłościowego, Ministra Gospodarki do spraw systemowych rozwiązań w zakresie polubownych metod rozwiązywania sporów gospodarczych, ułatwiających wykonywanie działalności gospodarczej – Ministra Gospodarki ds. prawa gospodarczego.  Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu procedury cywilnej, prawa gospodarczego i upadłościowego. W swoich zainteresowaniach naukowych skupia się̨ na ekonomicznych aspektach sporów i procesów sądowych, roli biegłego w postępowaniach sądowych, przyczynach niewypłacalności, podmiotowości przedsiębiorców, eliminowaniu ryzyka związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej na styku przedsiębiorcy z organami władzy publicznej, wpływem postępowań sądowych na efektywność prowadzenia biznesu oraz jawności publicznej funkcjonowania sądów.

II

Gesty, mikroekspresje i słowa, które mają moc. Wystąpienia publiczne praktycznie,

„Pierwszy krok nigdy nie jest do tyłu”. O zarządzaniu zmianą,

Etykieta w komunikacji biznesowej.

Wykładowca: dr hab. n. hum. Anita Frankowiak

Praktyk biznesu, doradca biznesowy, certyfikowany tutor, mentor, dyplomowany coach, kulturoznawca, filolog, komunikolog, specjalista ds. komunikacji międzykulturowej, specjalista z zakresu protokołu dyplomatycznego, wystąpień publicznych oraz trener z 27-letnią praktyką zawodową z międzynarodowym certyfikatem Transforming CommunicationTM nr PL 01050. Profesor na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie (Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej) oraz Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie (Instytut Zarządzania i Nauk Technicznych). Przeprowadziła ponad 11 900 godzin szkoleniowych i ponad 2000 doradztwa dla przedsiębiorców udzielając feedbacku oraz pomagając im przy budowaniu strategii rozwojowych, założeń organizacyjnych firmy, planów naprawczych i w eksporcie produktów na rynki międzynarodowe. Zrealizowała ponad 200 godzin indywidualnego i grupowego wsparcia coachingowego, w tym także dla przedsiębiorców. Ma ponad 300 referencji i opinii nt. swojej pracy, jakości szkoleń, warsztatów oraz zrealizowanego doradztwa. Wszystkie one poświadczają wysoką jakość oferowanych przez Instytut Dyplomacji usług i zachęcają do stałej współpracy.

Szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla radców prawnych. Koszt udziału wynosi 1590 zł.

Obejmuje on zarówno szkolenie z wybitnymi wykładowcami oraz zakwaterowanie w czterogwiazdkowym Hotelu Bachleda Kasprowy w Zakopanem w pokojach 2-osobowych. (W przypadku zainteresowania noclegiem w pokoju jednoosobowym prosimy o kontakt wyłącznie z hotelem). Hotel usytuowany jest na zboczu Polany Szymoszkowej, z której rozciąga się widok na tatrzańską panoramę. W hotelu znajduje się m.in. strefa spa&wellness, zewnętrzne jacuzzi, kort tenisowy.

Rezygnacja z udziału w szkoleniu, potwierdzona mailowo: subsidiovenire@kirp.pl, jest możliwa najpóźniej na 14 dni przed jego rozpoczęciem. Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę, powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału.