Informacje dla radców prawnych i aplikantów chcących włączyć się w pomoc dla obywateli Ukrainy

Radcy prawni i aplikanci radcowscy chcący zaangażować się w pomoc prawną pro bono obywatelom Ukrainy mogą zgłosić się bezpośrednio do Koordynatorów pomocy prawnej w macierzystych Okręgowych Izbach Radców Prawnych.

 Okręgowa Izba Radców Prawnych w Białymstoku

r.pr. Janusz Trochimiak, e-mail: trochimiak@kirp.pl

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Bydgoszczy

r.pr. Agnieszka Sikorska, e-mail: a.sikorska@kancelariacrk.pl

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku

r.pr. Agnieszka Budzyńska, e-mail: agnieszka.budzynska@oirp.gda.pl oraz a.budzynska@krpbudzynska.pl

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach

r.pr Maciej Czajkowski, e-mail: maciej.czajkowski@gcmc.pl

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Kielcach

r.pr. Marcin Cecot, e-mail: radca.marcincecot@gmail.com

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Koszalinie

r.pr. Marcin Czajkowski, e-mail: m.czajkowski@oirpkoszalin.pl

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie

r.pr. Karolina Kolary, e-mail: k.kolary@oirp.krakow.pl

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie

r.pr. Justyna Rokita, e-mail: rokitajustyna@poczta.fm

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi

r.pr. Przemysław Zawalski, e-mail: kancelaria@zawalski.com.pl

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie

r.pr. Aleksandra Racka, e-mail: aleksracka@interia.pl

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu

r.pr. Joanna Maksymowicz-Szczepańska, e-mail: opolskakancelaria@gmail.com

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu

r.pr. Michał Brukwicki, e-mail: m.brukwicki@o2.pl

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie

r.pr. Agnieszka Chrostowska-Bawoł, e-mail: chrostowska-bawol@kirp.pl

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie

r.pr. Adam Jędrzejewski, e-mail: aj@radcowieszczecin.pl

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Toruniu

r.pr. Katarzyna Skarżyńska, e-mail: radcaleks@gmail.com

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Wałbrzychu

r.pr. Anna Stohnij, e-mail: annastohnij.kancelaria@post.pl

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie

r.pr. Magdalena Bartosiewicz, e-mail: bartosiewicz@kirp.pl

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Wrocławiu

r.pr. Beata Janikowska, e-mail: ukraina@oirp.wroclaw.pl 

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Zielonej Górze

r.pr. Anna Chomicz-Marcinek, e-mail: annachomicz417@gmail.com

Zobacz także