Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / Jubileusz 40-lecia samorządu radców prawnych w OIRP w Bydgoszczy

Jubileusz 40-lecia samorządu radców prawnych w OIRP w Bydgoszczy

W Teatrze Kameralnym świętowali bydgoscy radcowie prawni 40. rocznicę powstania samorządu zawodowego. W uroczystości oprócz radców z OIRP w Bydgoszczy wzięli udział przedstawiciele Krajowej Rady Radców Prawnych: Prezes Włodzimierz Chróścik, Wiceprezesi: Ewa Gryc-Zerych  i Ryszard Ostrowski oraz członek Prezydium KRRP Bartłomiej Tkacz. Jubileuszowa gala odbyła się 2 września br.

Uroczystość otworzył Dziekan Rady OIRP w Bydgoszczy Michał Rościszewski. Po nim głos zabrał Prezes KRRP Włodzimierz Chróścik, który w krótkim przemówieniu pogratulował zebranym pięknego jubileuszu, podziękował Koleżankom i Kolegom z izby bydgoskiej za zaangażowanie w działalność samorządu zarówno na szczeblu lokalnym, jak i krajowym oraz przekazał informacje  na temat aktualnie toczących się  działań i planów Krajowej Izby Radców Prawnych.

Następnie odbyła się projekcja filmu poświęconego historii Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy według pomysłu i scenariusza r.pr. Zbigniewa Pawlaka.

Na zakończenie uroczystości Prezes KRRP wręczył najbardziej zaangażowanym w działalność na rzecz samorządu radcom prawnym złote i srebrne odznaki „Zasłużony dla Samorządu Radców Prawnych”, zaś Wiceprezesi: Ewa Gryc-Zerych i Ryszard Ostrowski – pamiątkowe medale 40-lecia.