Już dziś na platformie e-kirp.pl dwa szkolenia z umiejętności miękkich  

Budowanie relacji z klientem w nowej rzeczywistości i wystąpienia publiczne online to dwa pierwsze szkolenia z umiejętności miękkich dla radców prawnych i aplikantów, które od dziś są dostępne na platformie e-kirp.pl.

Od 6 września do 25 października co tydzień na platformie e-kirp będą udostępniane dwa kolejne tematy szkoleń e-learningowych z umiejętności miękkich, które poprowadzą znani doradcy biznesowi, mentorzy i trenerzy. Każdy radca prawny i aplikant po zalogowaniu na platformę e-kirp.pl będzie miał dostęp do szkoleń.

Cykl szkoleń otworzą mentorka biznesu i coach Małgorzata Chruściak tematem „Budowanie relacji z klientem w nowej rzeczywistości” oraz doradca biznesowy, trener i konsultant Radosław Jacek Miler, który podpowie, jak występować publicznie online.

Za wysłuchanie każdego szkolenia można otrzymać 2 punkty szkoleniowe, zgodnie z Uchwałą Nr 209/X/2020 KRRP z dnia 24 października 2020 r. w sprawie Regulaminu zasad wypełniania obowiązku doskonalenia zawodowego przez radców prawnych i zadań organów samorządu służących zapewnieniu przestrzegania tego obowiązku.

Listę wszystkich szkoleń e-learningowych z umiejętności miękkich wraz z terminem ich udostępniania na platformie e-kirp.pl można znaleźć tutaj.

Zobacz także