KRRP patronem programu mentoringowego Leading Lawyer

Krajowa Rada Radców Prawnych podpisała porozumienie z EY Academy of Business, organizatorem programu mentoringowego Leading Lawyer na mocy którego KRRP została patronem edycji 2022-2023 programu oraz zyskała prawo do wskazania jednej osoby, która weźmie w nim udział.

Leading Lawyer to unikalny program monitoringowy adresowany do ambitnych i otwartych praktyków prawa, którzy poszukują wiedzy wykraczającej poza zakres standardowych wiadomości przekazywanych w czasie studiów i szkoleń.

Uczestnicy programu zyskają  dostęp do unikalnej wiedzy wypracowanej przez mentorów w trakcie ich ścieżki zawodowej. Dzięki kompleksowym warsztatom mentee uzyskają umiejętności niezbędne w pracy każdego nowoczesnego prawnika z obszaru kompetencji miękkich, zarządzania i technologii. Dla każdego uczestnika zostanie wybrany jeden z 16 mentorów – wybitnych praktyków prawa, z którym spotka się podczas indywidualnych sesji, w czasie których zyska inspirację i wskazówki do dalszego, bardziej świadomego rozwoju zawodowego.

9-miesięczny program mentoringowy rozpoczyna się 4 października 2022 roku. Zapisy na stronie już ruszyły, liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji i rejestracja: https://bit.ly/3dB5vou

 

 

 

 

Zobacz także