Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / Komunikat Kapituły Funduszu Seniora

Komunikat Kapituły Funduszu Seniora

Kapituła Funduszu Seniora Krajowej Rady Radców Prawnych na posiedzeniu 4 grudnia br. podsumowała działalność w zakresie ogólnopolskich spotkań integracyjno-wczasowych dla radców prawnych seniorów.

Z satysfakcją odnotowujemy potrzebę kontynuowania takiej formy spotkań seniorów. Znajduje ona wyraz zarówno we frekwencji uczestnictwa w poszczególnych spotkaniach, jak i licznie wyrażanych podziękowaniach uczestników tych spotkań. W 2019 r. radcowie prawni seniorzy ze wszystkich okręgowych izb uczestniczyli w poszczególnych spotkaniach i oprócz możliwości wzajemnego poznania się, wymiany doświadczeń o imprezach integracyjnych organizowanych przez Kluby Seniora ich macierzystych okręgowych izb, mieli możliwość poznania fragmentów naszego kraju, a także korzystania z wypoczynku i rehabilitacji sanatoryjnej. Ze szczególną przyjemnością pragnę podkreślić, że spontanicznie powstał zwyczaj podejmowania uczestników przez Kluby Seniora w siedzibie okręgowych izb, jeśli na tym terenie odbywa się impreza. W 2019 r. miało to miejsce w Białymstoku, Kielcach i w Zielonej Górze.

Informuję również, że Kapituła Funduszu Seniora na posiedzeniu 4 grudnia br. zaaprobowała inicjatywę Rady Klubów Seniorów w sprawie zorganizowania w 2020 r. ogólnopolskich spotkań integracyjno-wczasowych radców prawnych seniorów.

W załączeniu komunikat Kapituły w tej sprawie. Komunikat zawiera także informację o kontynuowanych przez Kapitułę Funduszu Seniora turnusach sanatoryjnych. Serdecznie zapraszam Koleżanki i Kolegów radców prawnych seniorów do uczestnictwa w zaproponowanych spotkaniach integracyjno-wczasowych i sanatoryjnych.

r.pr. Mieczysław Humka
Przewodniczący Kapituły Funduszu Seniora

Fot. Archiwum KIRP