Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / Konkurs AIJA na najlepszego prawnika przyszłości – „Różnorodność i integracja”

Konkurs AIJA na najlepszego prawnika przyszłości – „Różnorodność i integracja”

Informujemy, że Międzynarodowe Stowarzyszenie Młodych Prawników AIJA, którego Krajowa Izba Radców Prawnych jest członkiem, organizuje konkurs dla studentów i absolwentów prawa do 45 roku życia na najlepszego prawnika przyszłości (ang. Best International Future Lawyer Award Competition).

AIJA to organizacja, która zrzesza ponad 4000 prawników do 45 roku życia z ok. 90 krajów. Udział w konkursie jest więc szansą na dołączenie do tej międzynarodowej społeczności, szczególnie, że przewidziano atrakcyjne nagrody – roczne bezpłatne członkostwo w AIJA d0 2023 roku, publikację zwycięskiego eseju w kanałach informacyjnych AIJA, a także sfinansowanie udziału w międzynarodowej konferencji lub kongresie AIJA.

Konkurs przeznaczony jest dla obecnych studentów prawa do 45 roku życia oraz absolwentów studiów prawniczych, którzy ukończyli je po 31 sierpnia 2018 r. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie eseju nt. różnorodności i integracji, który należy złożyć u organizatora do dnia 30 lipca 2020 r. Uczestnictwo w konkursie nie wiąże się z opłatą. Szczegółowe informacje dot. zasad konkursowych i formularz zgłoszeniowy dostępne są pod linkiem: https://awards.aija.org/ Językiem konkursu jest język angielski.

Serdecznie zapraszamy do udziału! W razie dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz kontakt do organizatora dostępne są pod linkiem: https://awards.aija.org/

Strona internetowa AIJA: https://www.aija.org/en/

Informacja o AIJA na stronie KIRP: https://kirp.pl/dzialalnosc-miedzynarodowa/aija/