Szukajradcy.pl
Home / Aktualności / Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź, kto pojedzie z nami na Pol’and’Rock 2024!

Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź, kto pojedzie z nami na Pol’and’Rock 2024!

W ramach tegorocznego Pol’and’Rock Festival, Krajowa Izba Radców Prawnych ogłosiła wyjątkowy konkurs na opracowanie tematyki warsztatu, który zostanie przeprowadzony w Namiocie Radców Prawnych w Strefie Warsztatów ASP. Konkurs miał na celu wyłonienie najlepszych propozycji warsztatów poruszających istotne zagadnienia społeczne lub prawne, które radcowie prawni mogą wyjaśnić lub pomóc rozwiązać.

Laureatkami Konkursu zostały r.pr. dr Aleksandra Sewerynik oraz apl. radc. Aleksandra Bowanko, które w Namiocie Radców Prawnych przeprowadzą warsztat pt. „Pierwsza pomoc prawna dla początkujących twórców – jak się zabezpieczyć rozpoczynając działalność artystyczną?”.  Zwyciężczynie mają także zagwarantowane miejsce na polu namiotowym RockCamp.

Pol’and’Rock Festival to letni Festiwal muzyczny organizowany od wielu lat na przełomie lipca i sierpnia przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który gości artystów z Polski i zza granicy. Chcemy, by radcowski namiot w Strefie Warsztatów ASP wzorem ubiegłych lat stał się przestrzenią do spotkań i rozmów na ważne i doniosłe prawnie tematy z uczestnikami festiwalu.

Konkurs polegał na  opracowaniu tematyki i scenariusza warsztatu lub warsztatów organizowanych przez KIRP w ramach Namiotu Radców Prawnych podczas tegorocznej edycji festiwalu Pol’and’Rock. Tematyka powinna obejmować istotne zagadnienia społeczne lub prawne, które wyjaśnić lub rozwiązać może radca prawny. Warsztat lub warsztaty poświęcone wskazanej problematyce zostaną przeprowadzone w ramach aktywności KIRP podczas festiwalu Pol’and’Rock w formie moderowanej dyskusji z udziałem uczestników festiwalu. Czas trwania warsztatu to jedna godzina. Laureaci Konkursu zostali wyłonieni przez jury w składzie: Prezes KRRP, jako Przewodniczący, Wiceprezes KRRP, członkowie Komisji Wspierania Rozwoju Zawodowego KRRP.

Serdecznie gratulujemy i już niebawem widzimy się Pol’and’Rock Festival!