Krajowa Izba Radców Prawnych zaprasza na Dzień Otwarty Kancelarii Radcowskich

Krajowa Izba Radców Prawnych z przyjemnością zaprasza do udziału w Dniu Otwartym Kancelarii Radcowskich, który odbędzie się 6 lipca, z okazji obchodów Dnia Radcy Prawnego.

To wyjątkowe wydarzenie jest społeczną inicjatywą Krajowej Izby Radców Prawnych, mającą na celu nie tylko edukację prawną społeczeństwa, ale również zwiększanie świadomości i rozpoznawalności zawodu Radcy Prawnego.

W Dniu Otwartym, Kancelarie Radcowskie, które zgłoszą chęć udziału, będą udzielać informacji prawnych, w tym o zawodzie radcy prawnego, odpowiadać na pytania wszystkim zainteresowanym. Inicjatywa ta obejmuje całą Polskę, co pozwala na:

  • Otwarcie drzwi kancelarii przez każdego zainteresowanego Radcę Prawnego dla osób potrzebujących pomocy prawnej.
  • Umożliwienie każdej osobie poszukującej pomocy prawnej znalezienie w swojej okolicy Kancelarii Radcowskiej oferującej wsparcie.

Jak wziąć udział?

Wydarzenie jest organizowane pod auspicjami Krajowej Izby Radców Prawnych. Radcowie Prawni, którzy chcą, aby ich Kancelaria uczestniczyła w Dniu Otwartym, muszą dokonać zgłoszenia za pośrednictwem formularza dostępnego pod linkiem:  https://www.webankieta.pl/ankieta/1211268/dzien-otwarty-kancelarii-radcowskich.html

Na zgłoszenia kancelarii czekamy do 17 czerwca.

Zapraszamy zarówno Radców Prawnych prowadzących indywidualne kancelarie, jak i tych działających w ramach spółek.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do promocji zawodu Radcy Prawnego i wsparcia społeczności, a także nawiązania nowych kontaktów! Do zobaczenia 6 lipca!

Lista Kancelarii biorących udział w Dniu Otwartym zostanie opublikowana 21 czerwca na oficjalnej stronie Krajowej Izby Radców Prawnych, dostępnej pod adresem kirp.pl

Dzień Otwarty Kancelarii Radcowskich

 

Zobacz także