Legal English – kurs języka angielskiego ,,Trading with the UK after Brexit ” już wkrótce dostępny

Już niedługo, bo w połowie marca, na platformie e-KIRP pojawi się nasza najnowsza propozycja edukacyjna skierowana do radców prawnych i aplikantów radcowskich – kurs Legal English dotyczący handlu z Wielką Brytanią po Brexicie.

Kurs oferuje aż 10 intensywnych lekcji, każda trwająca 90 minut, które zapewnią uczestnikom kompleksowe zrozumienie zmian w brytyjskim prawie po Brexicie oraz jego wpływie na praktykę prawniczą. Zajęcia poprowadzi dr Stephen Terrett, renomowany ekspert i wykładowca z British Law Centre.

W programie kursu znajdą się takie tematy jak:

Trading with the UK after Brexit:

  1. Comparing Polish and UK law after Brexit
  2. UK civil procedure and litigation after Brexit
  3. UK criminal procedure and litigation after Brexit
  4. Brexit, jurisdiction clauses and enforcement of judgments
  5. Copyright law: protected works
  6. Copyright law: infringement and defences
  7. Commercial law: types of businesses
  8. Commercial law: corporate governance
  9. Commercial law: representing companies
  10. Brexit-proofing commercial contracts

Kurs pozwala na wzbogacenie słownictwa prawniczego w języku angielskim, ale również przybliża szereg kluczowych kwestii prawnych niezbędnych w doradztwie dla klientów robiących interesy z Wielką Brytanią.

Ponadto kurs jest certyfikowany i punktowany, co stanowi dodatkowy atut dla radców prawnych dążących do ciągłego rozwoju.

Przy okazji przypominamy również o możliwości skorzystania z naszego wcześniejszego kursu Legal English dostępnego na platformie e-KIRP, który również cieszy się dużym zainteresowaniem wśród radców prawnych.

https://kirp.pl/legal-english-kurs-jezyka-angielskiego-z-zakresu-prawa-umow-dla-radcow-prawnych

Zapraszamy do rejestracji i dołączenia do grona prawników doskonalących swoje umiejętności z najlepszymi specjalistami w branży.

Zobacz także