Legal English – kurs języka angielskiego z zakresu prawa umów dla radców prawnych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom – zachęcamy radców prawnych oraz aplikantów radcowskich ze wszystkich Okręgowych Izb Radców Prawnych do odsłuchania kursu z prawniczego języka angielskiego – Legal English. Oferujemy specjalistyczne lekcje prowadzone przez wybitnego eksperta – dr Stephena Terretta. Kurs poza doskonaleniem lingwistycznym koncentruje się na tematyce angielskiego prawa umów.

Zajęcia zostały przeprowadzone w oparciu o materiały autorskie przygotowane przez lektora prowadzącego.

Lekcje dostępne są na platformie szkoleniowej e-kirp.pl w sekcji „Kursy językowe” do końca 2023 r., a każda z lekcji trwa około 90 minut:

  1. Lesson 1 Contract formation: part 1
  2. Lesson 2 Contract formation: part 2
  3. Lesson 3 The doctrine of Consideration
  4. Lesson 4 Express/implied contents of a contract
  5. Lesson 5 Misrepresent
  6. Lesson 6 Duress and undue influence
  7. Lesson 7 Frustration
  8. Lesson 8 Limiting/excluding liability
  9. Lesson 9 Breach of contract and remedies: part 1
  10. Lesson 10 Breach of contract and remedies: part 2

Wzięcie udziału w specjalistycznym kursie języka angielskiego poza satysfakcją ze zdobywania wiedzy, pozwoli także nieść pomoc szerszemu gronu klientów.

Dr Stephen Terrett jest kierownikiem i starszym wykładowcą British Law Centre, które powstało w wyniku współpracy między Uniwersytetem Warszawskim i Uniwersytetem w Cambridge w 1992 r. i działa przy Wydziale Prawa i Administracji UW. Pracuje także jako Of – Counsel w kancelarii Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy S.K.A., gdzie świadczy usługi doradztwa prawnego w zakresie prawa angielskiego. Jest osobą medialną, często udziela komentarzy dotyczących wydarzeń prawniczych w radiu i telewizji.

Przygotowany przez dr Stephena Terrett’a kurs gwarantuje najwyższą jakość prowadzonych wykładów i możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy z prawniczej terminologii.

Zobacz także