Marketing usług prawniczych – rozpoczęły się zapisy na trzeci cykl zajęć specjalizacyjnych dla aplikantów radcowskich

Już dzisiaj, na platformie szkoleniowej e-kirp.pl, aplikanci radcowscy mogą zapisać się na specjalistyczne zajęcia poświęcone marketingowi usług prawniczych.

Zajęcia będzie prowadził dr hab. nauk prawnych Ryszard Sowiński – profesor, rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, doświadczony prawnik i doradca podatkowy kancelarii prawnych i podatkowych w obszarze marketingu, sprzedaży oraz zarządzania. Badacz rynku sektora usług prawniczych i popularyzator wiedzy o zarządzaniu kancelariami prawnymi. Wykładowca, mentor, uczestnik, członek jury oraz kapituł w obszarze innowacyjności oraz LegalTech. Prof. Sowiński jest współtwórcą pierwszego w Polsce raportu na temat oprogramowania wspierającego zarządzanie kancelariami prawnymi. Wykłada na studiach LegalMBA prowadzonych pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw. Jest tez absolwentem i wykładowcą na Podyplomowych Studiach Coachingu oraz Psychologia w Zarządzaniu na WSB w Poznaniu oraz autor pierwszego w Polsce bloga o zarządzaniu kancelariami i marketingu prawniczym NowoczesnaKancelaria.pl.

Zajęcia specjalizacyjne są przeznaczone dla aplikantów radcowskich ze wszystkich okręgowych izb radców prawnych. Zostały zaplanowane jako uzupełnienie i rozwinięcie aplikacji radcowskiej. Będą odbywały się online na platformie szkoleniowej e-kirp.pl co najmniej raz w miesiącu, częściowo w formule wykładowej a częściowo warsztatowej przy wykorzystaniu kazusów. Cykl szkoleniowy, zaplanowany na sześć miesięcy, zakończy się seminarium, konferencją, forum dyskusyjnym lub innym wydarzeniem podsumowującym właściwym dla realizacji celów zajęć.

Zobacz także