Mistrzostwa Radców Prawnych w Biegach Terenowych i Ultramaratonie: 18 luty 2017 r.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku zaprasza do udziału w I Mistrzostwach Radców Prawnych i Aplikantów w Ultramaratonie oraz I Mistrzostwach Radców Prawnych i Aplikantów w Biegach Terenowych.

Biegi będą odbywały się w ramach tegorocznego Trójmiejskiego Ultra Trucku. Impreza obejmuje biegi na dwóch dystansach – 65 km (przewyższenia +1500 m) oraz 15 km (przewyższenia +600 m). Biegi odbywają się w pięknej scenerii Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, prowadzą przez las i wzgórza morenowe. Są szansą na sprawdzenie się Kolegów i Koleżanek, których pasją stało się bieganie. Na dłuższym z dystansów odbędą się mistrzostwa w ultramaratonie, zaś na krótszym w biegach terenowych.

Zawody odbywają się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym w dniu 18 lutego 2017 roku. Początek przewidziano na godz. 7.00 (dystans – 65 km) oraz godz. 11.30 (dystans – 15 km). Organizator biegów zapewnia dla radców prawnych i aplikantów stałą opłatę wpisową w wysokości 100 zł (dystans dłuższy) oraz 50 zł (dystans krótszy), a także odrębną klasyfikację i nagrody. Wszelkie szczegóły dotyczące imprezy znajdują się na stronie internetowej: http://tutrail.pl.

Osobą odpowiedzialną z ramienia Okręgowej Izby Radców Prawnych jest Anna Stępień-Sporek, do której można kierować bezpośrednio pytania dotyczące imprezy oraz biegów ultra na adres: anna.stepiensporek@kancelaria-sps.pl.

Zobacz także