Najnowszy raport już dostępny: „Programy do zarządzania kancelarią prawną. Jak wybrać i wdrożyć najlepszy program dla Twojej kancelarii?”

W erze szybkich zmian i kluczowego znaczenia technologii w sektorze prawniczym prezentujemy Państwu najnowszy raport ,,Programy do zarządzania kancelarią prawną. Jak wybrać i wdrożyć najlepszy program dla Twojej kancelarii?”. Został on opracowany przez profesora Ryszarda Sowińskiego z UWSB Merito oraz Bartłomieja Majchrzaka i jest kierowany do radców prawnych, którzy rozważają wprowadzenie lub zmianę systemu zarządzania kancelarią.

„W świecie, w którym technologia jest integralną częścią naszej pracy, kluczowe jest, aby wykorzystać ją maksymalnie na naszą korzyść” – zaznacza Włodzimierz Chróścik, Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych. Raport podkreśla najświeższe tendencje w LegalTech, oferując jednocześnie praktyczne porady, jak znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb danej kancelarii. Przewodnik zawiera również wskazówki, jak unikać powszechnych błędów przy wdrażaniu nowych technologii.

W raporcie znajdziecie odpowiedzi na kluczowe pytania:

  • Jakie cechy i funkcjonalności posiadają programy dostępne na polskim rynku?
  • Jak przeprowadzić proces wyboru najodpowiedniejszego oprogramowania?
  • Jak skutecznie wdrożyć wybrane rozwiązanie?

Zdajemy sobie sprawę, że rynek oprogramowania do zarządzania kancelarią jest bardzo różnorodny, z wieloma opcjami różniącymi się funkcjonalnością, technologią, ceną i modelem współpracy z dostawcą. Nasz przewodnik nie ma na celu stworzenia rankingu czy analizy porównawczej, lecz ułatwienie nawigacji po tym złożonym rynku i pomoc w podjęciu świadomej decyzji.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem, który mamy nadzieję, będzie źródłem cennych wskazówek i inspiracji do rozwoju zawodowego.

 

Załączniki do pobrania

Zobacz także