XIV Rajd Wodno-Lądowy „Mazury Cud Natury”

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire”, pod patronatem Krajowej Izby Radców Prawnych, ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie: XIV Rajd Wodno-Lądowy „Mazury Cud Natury”. Cztery dni pełne przygód i relaksu na mazurskich jeziorach i lądach, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń każdemu uczestnikowi.

Miejsce i termin:
Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-26 maja 2024 roku w pięknych okolicach Mikołajek, w luksusowym Hotelu „Amax” przy al. Spacerowej 7.

Zakwaterowanie i opłaty:
Zakwaterowanie oferowane jest w zależności od kolejności zgłoszeń. Do wyboru są komfortowe pokoje dwuosobowe oraz przestronne apartamenty dla 2 lub 4 osób. Koszt uczestnictwa obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz dostęp do atrakcji. Opłaty kształtują się następująco:

  • Dorośli: 1160 zł za osobę,
  • Dzieci do 4 lat: bezpłatnie,
  • Dzieci w wieku 5-8 lat: 390 zł,
  • Dzieci w wieku 9-13 lat: 648 zł.

Atrakcje i dodatkowe koszty:
Uczestnicy mają do wyboru liczne atrakcje:

  • Jachty: 141 zł za dobę,
  • Kajaki: 80,88 zł za dobę.

Cena obejmuje także dostęp do jachtów na Wielkich Jeziorach Mazurskich, kajaków na spływie Krutynią, a także do hotelowego basenu, sauny suchej i jacuzzi. Uczestnicy mogą również korzystać z zabiegów kosmetycznych i spa w hotelowym Instytucie SPA z 10% rabatem.

Rezerwacja i płatności:
Zgłoszenia prosimy kierować drogą elektroniczną na adres: subsidiovenire@kirp.pl. W celu potwierdzenia rezerwacji, prosimy o przesłanie karty zgłoszenia wraz z dowodem uiszczenia opłaty. Opłata w wysokości 1111,58 zł powinna być wpłacona na konto Hotelu „Amax” do 15 maja 2024 r. Pozostałe kwoty oraz opłaty za dodatkowe atrakcje należy wpłacić na konto Fundacji.

Dodatkowe informacje:
Uczestnicy mogą ubiegać się o dofinansowanie udziału w spotkaniu ze swojej Izby. Zalecamy zabranie ciepłej i nieprzemakalnej odzieży ze względu na zmienną pogodę.

Rezygnacja i kontakt:
Rezygnacja z udziału w rajdzie możliwa jest na 7 dni przed rozpoczęciem. W razie pytań prosimy o kontakt z panią Joanną Dzimidowicz-Nawrot pod numerem +48 451 508 100.

Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w sercu natury, gdzie przygoda łączy się z relaksem!

 

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji znajdą Państwo w załączniku poniżej:  Zaproszenie –XIV Rajd Wodno-Lądowy „Mazury Cud Natury”

Załączniki do pobrania

Zobacz także