Zapraszamy na nową stronę Fundacji Subsidio Venire

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Fundacji Subsidio Venire https://subsidio-venire.kirp.pl/ i zapoznania się z aktualnymi informacjami dotyczącymi inicjatyw fundacji.

Fundacja Subsidio Venire to utworzona w 2008 roku przez przedstawicieli samorządu prawniczego organizacja pożytku publicznego, która pomaga znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej radcom prawnym, aplikantom radcowskim oraz członkom ich rodzin. Fundacja podejmuje inicjatywy z zakresu doskonalenia zawodowego prawników oraz organizuje promujące zdrowy tryb życia i rywalizację fair play wydarzenia sportowe.

Zachęcamy do wspierania działalności statutowej Fundacji Subsidio Venire, na przykład w formie darowizn na konto BNP Paribas Bank Polska S.A.: 20 1750 0012 0000 0000 3860 3027

Więcej informacji na: https://subsidio-venire.kirp.pl/

***

List Zarządu i Rady Fundacji Subsidio Venire:

Drodzy Członkowie i Sympatycy Samorządu Radców Prawnych, 

fundacja ma już swoją stronę internetową oraz stronę na Facebooku, na które serdecznie zapraszamy: 

https://subsidio-venire.kirp.pl/.

Znajdziecie na nich informacje o szkoleniach, wyjazdach, statystyki dotyczące pomocy udzielonej osobom oraz informacje finansowe. Fundacja niesie pomoc materialną oraz wspiera różnorodne formy opieki społecznej dla radców prawnych lub aplikantów radcowskich, znajdujących się w niedostatku lub trudnej sytuacji życiowej. Fundacja również organizuje szkolenia wyjazdowe oraz spotkania integracyjno-sportowe.

Dodajcie do ulubionych ? !

Zarząd i Rada Fundacji Subsidio Venire

Zobacz także