Prawie Prawniczo, czyli radcowie prawni o zmarnowanym urlopie – nowy odcinek podcastu KIRP

Czy rozmowy o prawie muszą być nudne i pełne niezrozumiałego, fachowego słownictwa? Oczywiście, że nie. Krajowa Izba Radców Prawnych prezentuje czwarty odcinek drugiego sezonu cyklu podcastów „Prawie Prawniczo, czyli radcowie prawni o…”. A w nim – kompendium wiedzy na temat prawa turystycznego i życiowe przykłady radzenia sobie z nieudanymi wakacjami z biurami podróży.

Twój wymarzony, wyczekany urlop przerodził się w koszmar? Samolot nie przyleciał, wynajęty apartament to ruina, nie masz kontaktu z biurem podróży, a hotelowa obsługa chce zamieść problem pod dywan? Od teraz będziesz wiedział jak się bronić i jakich błędów nie popełniać przy wyborze wakacji. Rozmówca Anny Krzyżanowskiej radca prawny Bartosz Kempa szczegółowo tłumaczy, co może zrobić niezadowolony wczasowicz oraz jak i gdzie dochodzić swoich praw. Podcast „Prawie Prawniczo, czyli radcowie prawni o zmarnowanym urlopie” to prawo turystyczne w pigułce.

Odcinki drugiego sezonu podcastów KIRP są publikowane na platformach streamingowych Spotify, Spreaker, Google Podcast, Apple Podcast, a w wersji wideo na kanale YouTube KIRP:

Spotify: https://open.spotify.com/episode/0Zkm2RTVt0NnR7PrbtKZ0e
Spreaker: https://www.spreaker.com/user/15473153/kirp-e02-01
Google Podcast: https://tiny.pl/w3gtk
Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/us/podcast/prawie-prawniczo-czyli-radcowie-prawni-o-zmarnowanym/id1595791560?i=1000613036542

Serdecznie zapraszamy do słuchania, oglądania i szerowania.

Zobacz także