Premiera nowego szkolenia dla radców prawnych

Komisja Doskonalenia Zawodowego Krajowej Rady Radców Prawnych zaprasza radców prawnych ze wszystkich Okręgowych Izb Radców Prawnych na premierowe szkolenie online, które wzbogaci Waszą praktykę o najnowsze informacje dotyczące zmian w prawie.

Data i godzina: Czwartek, 04 kwietnia 2024 r., godzina 17:00

Temat szkolenia:”Reprezentant dziecka w postępowaniu karnym – rola i zadania”

Szkolenie poprowadzi: Paulina Masłowska, radca prawny z bogatym doświadczeniem w dziedzinie praw dziecka, prawa karnego i rodzinnego. Znana z zaangażowania w pomoc dzieciom pokrzywdzonym przestępstwami, współpracuje z wiodącymi organizacjami pozarządowymi w dziedzinie ochrony praw dzieci (m.in. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę).

Udział w szkoleniu daje możliwość zdobycia 4 punktów liczących się do obowiązku doskonalenia zawodowego.

Szkolenie jest skierowane do radców prawnych zainteresowanych rozwojem w obszarze szeroko pojętej ochrony praw dzieci oraz prawa karnego. To doskonała okazja do pogłębienia wiedzy i zdobycia inspiracji do dalszego rozwoju zawodowego.

Aby wziąć udział w szkoleniu? należy posiadać aktywne konto na platformie e-KIRP. Po zalogowaniu należy przejść do sekcji „Kokpit” i odszukać moduł „Nadchodzące wydarzenia”, następnie należy „kliknąć” w temat szkolenia. Rejestracja nie jest wymagana.

Informacje o nadchodzących szkoleniach są regularnie aktualizowane na naszej stronie. Odwiedź e-KIRP Doskonalenie Zawodowe i odkryj pełną ofertę szkoleń dostępnych na platformie.

Zobacz także