Repetytorium przedegzaminacyjne dla aplikantów radcowskich

Wysoki poziom, relewantny materiał i wsparcie wykładowców. Krajowa Rada Radców Prawnych przygotowała cykl spotkań przeznaczonych wyłącznie dla aplikantów, którzy już niebawem podejdą do egzaminu radcowskiego. Spotkania będą prowadzone przez najlepszych wykładowców, a ich tematyka będzie dostosowana do zagadnień egzaminacyjnych. Pierwszy wykład już 26 kwietnia 2021 r.

Ze względów techniczno-organizacyjnych, serię spotkań podzielono na dwa bloki. Do każdego bloku przyporządkowano poszczególne Okręgowe Izby Radców Prawnych. Tematyka spotkań obejmuje zakres egzaminu radcowskiego:  wykłady z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego, zasad wykonywania zawodu, etyki oraz prawa administracyjnego

Wykłady mają być odpowiedzią na potrzebę ugruntowania zdobytej w ciągu aplikacji i przygotowań do egzaminu wiedzy oraz zwrócenia uwagi na typowe zagadnienia, które występowały na egzaminie radcowskim podczas ostatnich lat. Dlatego wykładowcy odpowiedzą na pytania, które aplikanci zadali w ankiecie przeprowadzonej w ostatnich tygodniach przez Krajową Radę Radców Prawnych.

Organizatorzy liczą na to, że kurs okaże się istotną pomocą dla zdających i zaowocuje dobrymi i bardzo dobrymi wynikami na egzaminie radcowskim.

Aby móc wziąć udział w  Repetytorium przedegzaminacyjnym należy założyć konto na platformie EAR – https://ear.oirpwarszawa.pl W tym celu należy podać informacje związane z przynależnością do OIRP, w tym prawidłowy numer wpisu zgodny z uchwałą Nr 110/VII/2010 Krajowej Rady Radców Prawnych z dnia 30 stycznia 2010 r. w sprawie regulaminu prowadzenia list radców prawnych i list aplikantów radcowskich. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w dołączonej poniżej INSTRUKCJI DOSTĘPU DO REPETYTORIUM PRZEDEGZAMINACYJNEGO NA PLATFORMIE EAR. Procedurę zapisu należy rozpocząć co najmniej dwa dni przed planowaną datą wykładu. 

Uwaga! Przewidziany w ramach repetytorium przedegzaminacyjnego wykład r.pr. dra hab. Michała Wojewody z zakresu prawa gospodarczego odbędzie się w dniu 7 maja 2021 r. w godz. 15:00-19:00. Przesunięciu uległa godzina rozpoczęcia spotkania z 16:00 na 15:00. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki do pobrania

Zobacz także