Ruszyły zapisy na szkolenie Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Kołobrzegu, 1-4 czerwca

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska zaprasza na szkolenie dotyczące tematu obowiązków pełnomocników procesowych oraz stresu i wypalenia zawodowego. Szkolenie odbędzie się w terminie 1-4 czerwca 2023 r. w hotelu Ikar Plaza w Kołobrzegu. Za udział w szkoleniu można otrzymać 40 punktów. Liczba ta pozwoli wypełnić ustawowy i wynikający z Kodeksu Etyki Radcy Prawnego obowiązek stałego dokształcania się w bieżącym cyklu szkoleniowym, którego bieg upływa 31 grudnia 2023 r.

Dodatkowe informacje, w tym harmonogram szkolenia oraz karta zgłoszeniowa, w załączeniu poniżej. Szczegóły dotyczące zapisów na szkolenie dostępne na stronie Fundacji Radców Prawnych „Subsidio Venire”: https://subsidio-venire.kirp.pl/.

 Tematyka szkolenia:

  1. Obowiązki pełnomocników procesowych,
  • doręczenia w toku postępowania cywilnego,
  • postępowanie apelacyjne i zażaleniowe – stan obecny projektowane zmiany,
  • postępowanie dowodowe w postępowaniu cywilnym – problemy praktyczne.

Wykładowca: Grzegorz Karaś, sędzia sądu okręgowego,specjalista w dziedzinie prawa cywilnego, prawa europejskiego oraz prawa nowych technologii. Zajmuje się informatyzacją sądownictwa.

  1. Stres i wypalenie zawodowe – przyczyny i zapobieganie.

Wykładowca: Ewa Laus, psycholog, trener PTP z ponad 25-letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla kadry menedżerskiej i kierowniczej przedsiębiorstw i banków. Wykładowca w Uniwersytecie Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej WZ w Sopocie.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla radców prawnych:

w pokoju dwuosobowym wynosi 1250 zł od uczestnika,

w pokoju jednoosobowym wynosi 1632,50 zł od uczestnika.

 

Załączniki do pobrania

Zobacz także