Szkolenie dla radców prawnych w Zakopanem – 16-19 listopada 2023 r.

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Warszawie we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska serdecznie zaprasza radców prawnych na szkolenie, które odbędzie się 16-19 listopada 2023 r. w hotelu Bachleda Kasprowy w Zakopanem. Za szkolenie uczestnik otrzyma 40 punktów szkoleniowych.

Tematyka wydarzenia:
1. Zmiany w kodeksie postępowania cywilnego i innych ustawach wprowadzone ustawą z dnia 9 marca 2023 r.

Wykładowca Sędzia Sądu Rejonowego w Gliwicach dr Łukasz Zamojski – obecnie orzekający w Wydziale X Gospodarczym Sądu Okręgowego w I i II instancji, wykładowca prowadzący szkolenia dla wszystkich zawodów prawniczych, autor wielu publikacji z zakresu prawa spółek i postępowania rejestrowego (w tym autor komentarza do ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz monografii pt. Rejestracja spółek. Zagadnienia materialne i procesowe), postępowania cywilnego (współautor komentarza do k.p.c. pod red. P. Rylskiego, dostępnego w Legalisie) w tym z uwzględnieniem przepisów o postępowaniu egzekucyjnym, klauzulowym i zabezpieczającym, uczestnik i prelegent konferencji naukowych.

2. Psychologiczne podstawy budowania relacji zawodowych. Oduczanie się kompetencji jako nowy model komunikacji zawodowej.

Wykładowca dr hab. n. hum. Anita Frankowiak – praktyk biznesu, doradca biznesowy, certyfikowany tutor, mentor, dyplomowany coach, kulturoznawca, filolog, komunikolog, specjalista ds. komunikacji międzykulturowej, specjalista z zakresu protokołu dyplomatycznego, wystąpień publicznych oraz trener z 27-letnią praktyką zawodową z międzynarodowym certyfikatem Transforming CommunicationTM nr PL 01050. Profesor na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie (Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej) oraz Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie (Instytut Zarządzania i Nauk Technicznych). Przeprowadziła ponad 11 900 godzin szkoleniowych i ponad 2000 doradztwa dla przedsiębiorców udzielając feedbacku oraz pomagając im przy budowaniu strategii rozwojowych, założeń organizacyjnych firmy, planów naprawczych i w eksporcie produktów na rynki międzynarodowe. Zrealizowała ponad 200 godzin indywidualnego i grupowego wsparcia coachingowego, w tym także dla przedsiębiorców. Ma ponad 300 referencji i opinii nt swojej pracy, jakości szkoleń, warsztatów oraz zrealizowanego doradztwa. Wszystkie one poświadczają wysoką jakość oferowanych przez Instytut Dyplomacji usług i zachęcają do stałej współpracy.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla radców prawnych wynosi 1640 zł od uczestnika. Szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla radców prawnych.
W ramach kosztów oferujemy Państwu nie tylko szkolenie z wybitnymi wykładowcami, ale również zakwaterowanie w czterogwiazdkowym Hotelu Bachleda Kasprowy w Zakopanem w pokojach 2-osobowych. Hotel usytuowany jest na zboczu Polany Szymoszkowej, z której rozciągają się fantastyczne widoki na tatrzańską panoramę. W hotelu znajduje się strefa spa&wellness, zewnętrzne jacuzzi, kort tenisowy.

Nie rezerwujemy pokoi jednoosobowych. W przypadku zainteresowania noclegiem w pokoju jednoosobowym prosimy o kontakt wyłącznie z hotelem. Rezygnacja z udziału w szkoleniu, potwierdzona mailowo subsidiovenire@kirp.pl, jest możliwa najpóźniej na 14 dni przed jego rozpoczęciem. Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę, powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału.

Załączniki do pobrania

Zobacz także