Szkolenie online „Nadzór w spółkach kapitałowych z uwzględnieniem nowelizacji KSH z dnia 9 lutego 2022 r.”, 24 listopada

Krajowa Izba Radców Prawnych zaprasza do udziału w webinarium pt.: „Nadzór w spółkach kapitałowych z uwzględnieniem nowelizacji Kodeksu spółek handlowych z dnia 9 lutego 2022 r.” 24 listopada br., godz. 18.00–20.30. Spotkanie jest kontynuacją wykładu pt.: „Zmiany Kodeksu spółek handlowych – Prawo holdingowe i nadzór korporacyjny”, który odbył się 29 września.

Zajęcia poprowadzi prof. Uniwersytetu Łódzkiego dr hab. Aleksander Kappes. 

Za udział w webinarium można otrzymać 6 punktów liczonych do obowiązku doskonalenia zawodowego.

Rejestracja uczestników prowadzona jest na platformie szkoleniowej www.e-kirp.pl, aby wziąć udział w szkoleniu każdy uczestnik musi posiadać aktywne konto:

  • radcy prawni posiadający konto na platformie e-kirp mogą zalogować się, a następnie zarejestrować na szkolenie klikając Wyrażam chęć uczestnictwa w zajęciach w module Rejestracja na webinar.
  • radcy prawni z OIRP w Warszawie logują się poprzez Extranet – po wejściu na platformę należy wybrać moduł Rejestracja na webinar i kliknąć Wyrażam chęć uczestnictwa w zajęciach.

W przypadku problemów z rejestracją lub logowaniem na platformę e-kirp.pl, prosimy o kontakt Zespołem Obsługi Platformy:

– mailowo: szkolenia@kirp.pl
– telefonicznie: 667 141 716

 

Zobacz także