VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Lekarzy i Prawników w Szachach w Kazimierzu Dolnym

Krajowa Izba Radców Prawnych zaprasza radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z rodzinami do wzięcia udziału w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Lekarzy i Prawników w Szachach, które odbędą się w dniach 25-27 listopada w Kazimierzu Dolnym w Domu Dziennikarza przy ul. Małachowskiego 17.

Aby wziąć udział w mistrzostwach, prosimy o wypełnienie karty zgłoszeń (w załączeniu) oraz przesłanie jej wraz z dowodem dokonania opłaty, podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodą na wykorzystanie wizerunku drogą elektroniczną na e-mail: kazimierz.mistrzostwa2022@gmail.com (w dniu mistrzostw należy okazać oryginał dokumentów) lub na adres biura komitetu organizującego: 21-400 Łuków, ul. Wyszyńskiego 12/10. Liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność przesłanego kompletu dokumentów.

Uczestnicy (w zależności od kolejności zgłoszeń) zakwaterowani zostaną w klimatycznym miejscu – Domu Dziennikarza w Kazimierzu Dolnym. Będzie możliwość skorzystania z wyżywienia na miejscu oraz ze znajdujących się w pobliżu lokali gastronomicznych.

Patronat nad mistrzostwami objęli: Krajowa Rada Radców Prawnych, Naczelna Izba Lekarska oraz Burmistrz Miasta Kazimierz Dolny.

Szczegółowe informacje znajdują się w komunikacie organizacyjnym oraz harmonogramie wydarzenia (w załączeniu).

Załączniki do pobrania

Zobacz także