Wyszukiwarka szukajradcy.pl i platforma e-kirp.pl. Wiele korzyści w jednym miejscu

Pokazanie swoich mocnych stron w internecie, szybsze dotarcie do klienta i możliwość doskonalenia zawodowego w trakcie licznych szkoleń i kursów językowych. To tylko niektóre korzyści, jakie płyną z posiadania wizytówki w wyszukiwarce szukajradcy.pl i konta na platformie e-kirp. Na specjalnie zorganizowanym spotkaniu opowiedzieli o nich przedstawiciele Prezydium Krajowej Rady Radców Prawnych.

10 października odbyło się spotkanie online dotyczące logowania się do platformy e-kirp.pl, zakładania wizytówki radcy prawnego w ogólnopolskiej wyszukiwarce szukajradcy.pl oraz korzyści z posiadania konta na platformie i zarejestrowania się w wyszukiwarce.

– Każdy radca może założyć wizytówkę, pokazać swoje mocne strony w internecie i zachęcić klientów do korzystania ze swoich usług. Zakładając wizytówkę, każdy radca prawny przyczynia się do promowania narzędzia, które jest niezwykle pomocne dla ludzi – mówiła Wiceprezes KRRP Aleksandra Gibuła, rozpoczynając spotkanie.

– Chcemy, aby wyszukiwarka szukajradcy.pl była docelowym miejscem w sieci, w którym osoba zainteresowana poradą prawną będzie szukała radcy. Szukajradcy.pl jest to jedyna wyszukiwarka autoryzowana i weryfikowana przez samorząd. Są w niej zawarte pewne i sprawdzone informacje na temat radców prawnych i ich działalności – dodała Wiceprezes.

Wyszukiwarka szukajrady.pl jest częścią platformy e-kirp. To właśnie na niej wszyscy radcowie prawni i aplikanci mogą korzystać z bogatej oferty szkoleniowej. – Są na niej dostępne m.in. szkolenia z umiejętności miękkich, podcasty, nagrania z konferencji i webinarów. Jest to także wygodne narzędzie do komunikacji samorządu z radcami – mówiła Sekretarz KRRP Agnieszka Gajewska-Zabój.

– Na platformie e-kirp są także zamieszczone kursy językowe, egzamin próby i repetytorium dla aplikantów. Są także prowadzone na żywo zajęcia specjalizacyjne – dodała.

Następnie Karolina Królikowska, Manager Projektów IT w Biurze KIRP, zaprezentowała sposób rejestrowania się na platformie e-kirp.pl i omówiła udostępnione tam materiały. Wyjaśniła także wątpliwości dotyczące kolejnych etapów tworzenia zindywidualizowanej wizytówki w wyszukiwarce szukajradcy.pl.

Jednocześnie przypominamy, że Krajowa Izba Radców Prawnych przygotowała szczegółową instrukcję, która krok po kroku pokazuje jak opublikować i edytować wizytówkę w ogólnopolskiej wyszukiwarce szukajradcy.pl, oraz kompendium zasad i wskazówek „Jak pisać o sobie i swojej kancelarii – poradnik dla szukajradcy.pl”, dzięki którym stworzenie wizytówki radcy prawnego w serwisie szukajradcy.pl będzie jeszcze łatwiejsze i skutecznej zwróci uwagę klienta. Poradnik ma za zadanie przybliżyć radcom prawnym sposoby autoprezentacji siebie i prowadzonej kancelarii, wskazuje, jak zaprezentować klientowi swoje najmocniejsze strony.

Obie pozycje publikujemy w załączeniu.

Załączniki do pobrania

Zobacz także