Premiera nowego szkolenia dla radców prawnych – ,,Radca prawny jako kurator: prawa i obowiązki”

Komisja Doskonalenia Zawodowego Krajowej Rady Radców Prawnych zaprasza radców prawnych ze wszystkich Okręgowych Izb Radców Prawnych na premierowe szkolenie online, które wzbogaci Waszą praktykę o najnowsze informacje dotyczące zmian w prawie.

Data i godzina: Czwartek, 18 kwietnia 2024 r., godzina 17:00

Temat szkolenia:”Radca prawny jako kurator: prawa i obowiązki ”

Szkolenie poprowadzi: Zbigniew Miczek, sędzia Sądu Rejonowego w Tarnowie. Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestniczył w pracach zespołów: Ministra Sprawiedliwości do spraw reformy prawa upadłościowego, Ministra Gospodarki do spraw systemowych rozwiązań w zakresie polubownych metod rozwiązywania sporów gospodarczych, ułatwiających wykonywanie działalności gospodarczej i Ministra Gospodarki do spraw prawa gospodarczego. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu procedury cywilnej, prawa gospodarczego i upadłościowego.

Udział w szkoleniu umożliwia zdobycie 4 punktów liczących się do obowiązku doskonalenia zawodowego. Szkolenie jest skierowane wyłącznie do radców prawnych i stanowi doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy oraz zdobycia inspiracji do dalszego rozwoju zawodowego.

Aby wziąć udział w szkoleniu, konieczne jest posiadanie aktywnego konta na platformie e-KIRP. Po zalogowaniu, należy przejść do sekcji „Kokpit” i odszukać moduł „Nadchodzące wydarzenia”, a następnie „kliknąć” w temat szkolenia. Rejestracja nie jest wymagana.

Informacje o nadchodzących szkoleniach są regularnie aktualizowane na naszej stronie. Zachęcamy do odwiedzenia e-KIRP Doskonalenie Zawodowe , gdzie znajdą Państwo pełną ofertę dostępnych szkoleń na platformie.

Zobacz także