XXI Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie – ostatnie dni na przesłanie zgłoszenia

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio venire” i Krajowa Rada Radców Prawnych zapraszają na XXI Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie. Turniej odbędzie się 25-28 sierpnia na kortach klubu Arka Gdynia, przy ul. Juliana Ejsmonda 3.

Organizatorzy oczekują na zgłoszenia, przesyłane wyłącznie na Karcie Zgłoszenia, wraz z dowodem wpłaty i podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku, do 17 sierpnia 2022 r. na adres: sito@kirp.pl. O zakwalifikowaniu do udziału w Mistrzostwach decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy muszą dysponować aktualnym orzeczeniem lekarskim lub pisemnym oświadczeniem stwierdzającym brak przeciwwskazań do gry w tenisa na XXI Ogólnopolskich Mistrzostwach Radców Prawnych i Aplikantów wystawionym nie wcześniej niż po dniu 16.08.2022 r. Organizatorzy zobowiązują się do ubezpieczenia  zawodników turnieju od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 50 000 zł.

Noclegi  i posiłki zapewniają sobie uczestnicy we własnym zakresie oraz na własny koszt. Istnieje możliwość skorzystania z usług hotelu Nadmorski w Gdyni, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kortów, na których rozgrywany będzie turniej, na preferencyjnych warunkach. Uczestnikom hotel proponuje zniżkę w wysokości 15% od ceny dnia.

Koszt udziału osób grających w Mistrzostwach wynosi 490 zł. Organizatorzy informują, że można się zwracać do właściwej izby radców prawnych o dofinansowanie udziału w Mistrzostwach.  Natomiast, koszt udziału osób kibicujących, którzy będą korzystali z cateringu to 60 zł za jeden dzień.

Organizatorzy informują, że wejście na korty możliwe jest wyłącznie w obuwiu na płaskim obcasie.

 

Partner Krajowej Izby Radców Prawnych w branży publikacji prawniczych:

Patron organizacyjny: 

Załączniki do pobrania

Zobacz także