XXII Tenisowe Mistrzostwa Polski Prawników

Szanowni Państwo,

W imieniu  Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach mamy przyjemność zaprosić prawników z całej Europy i wszystkich profesji do wzięcia udziału w:

XXII Tenisowych Mistrzostwach Polski Prawników.

Mistrzostwa odbędą się w dniach od 18-20 maja 2018 r. na malowniczo położonych Kortach Tenisowych „Sport Park Budowlani” w Parku Śląskim w Chorzowie na dwunastu kortach ziemnych.

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie:

– panowie:  open, +35, +45, +55, +65, gra podwójna, turniej pocieszenia

– panie: open, +35, gra podwójna, gra mieszana,

– turniej gości.

Liczba zawodników jest nieograniczona.

Z okazji kolejnej edycji Tenisowych Mistrzostw Polski Prawników organizatorzy serdecznie zapraszają tenisistów wraz z osobami towarzyszącymi oraz kibiców do udziału w dwóch imprezach towarzyszących. W piątek na terenie Sport Park Budowlani odbędzie się przyjęcie plenerowe – gwarantujemy wspaniałą oprawę w samym sercu największego parku miejskiego kontynentalnej Europy, muzykę i wiele innych niespodzianek. W sobotę zapraszamy z kolei na uroczystą kolację w jednym  z ciekawych obiektów architektury katowickiej – Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.  W trakcie wieczoru zaplanowanych zostało wiele  atrakcji, w tym także tradycyjne już losowanie nagród.

Wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 11 maja 2018 r. godz.18.00 na poniższy adres mailowy w formie wypełnionego formularza wraz z potwierdzeniem uiszczenia wpisowego:

informator@oirp.katowice.pl

Losowanie odbędzie się dnia 17.05.2018 r. Koszt wpisowego: 250,00 zł, a dla aplikantów 180 zł.

Wpłaty wpisowego można dokonać na rachunek bankowy naszego partnera imprezy:

Sporthalls s.c. M.Adamczak R.Słaba,

Ul. Komuny Paryskiej 57/15, 50-452 Wrocław

Rachunek PKO BP:

BPKOPLPW   PL 12 1020 4926 0000 1102 0176 4729

Zarówno w zgłoszeniu jak i przelewie prosimy zamieścić dopisek „XXII Tenisowe Mistrzostwa Polski Prawników”.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy:

pzarzecki@kancelariazarzecki.pl; maciej.czajkowski@gcmc.pl

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw zostaną zamieszczone na stronie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach w zakładce „Dla Radców – po godzinach” i profilu facebookowym – OIRP w Katowicach.

Wszystkich tenisistów-prawników zachęcamy do udziału w Turnieju, a entuzjastów tej szlachetnej dyscypliny do udziału w charakterze kibiców i wspierania zawodników podczas sportowych zmagań, a wieczorami do wspólnej zabawy podczas zaplanowanych imprez towarzyszących.

Organizatorzy gwarantują piękną pogodę, wysoki poziom rozgrywek, dobrą zabawę i integrację zawodową, a także ciekawych sponsorów i  nagrody.

Jednocześnie informujemy, że gry rozpoczynają się od piątku godziny 9.00, dlatego wszelkie prośby, co do terminu gier w tym dniu prosimy sygnalizować w formularzach zgłoszeniowych do turnieju.

Serdecznie zapraszamy

Komitet Organizacyjny

Załączniki do pobrania

Zobacz także