„Zapobieganie i zwalczanie handlu ludźmi w celu wykorzystywania do pracy” – seminarium organizowane przez Radę Europy

Zapobieganie i zwalczanie handlu ludźmi w celu wykorzystywania do pracy to seminarium organizowane przez Radę Europy, które odbędzie się 13 czerwca 2023 r. na piętrze III w obiekcie MYSIA 3, zlokalizowanym przy ul. Mysiej 3 w Warszawie. Głównym celem wydarzenia jest przedstawienie i omówienie Zalecenia CM/Rec(2022)21 w sprawie zapobiegania handlowi ludźmi i zwalczania tego procederu, przyjętego przez Komitet Ministrów Rady Europy w dniu 27 września 2022 roku.

Ponadto seminarium będzie okazją do zaprezentowania wyników najnowszego raportu GRETA dotyczącego Polski, który ma zostać wkrótce opublikowany. Raport analizuje m.in. sytuację w zakresie zapobiegania, wykrywania i ścigania handlu ludźmi w celu wykorzystywania do pracy.

Podczas seminarium zapewnione zostanie tłumaczenie ustne na język polski i angielski.

W celu zapisanie się na wydarzenie, uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na seminarium najpóźniej do 8 czerwca 2023 r., korzystając z poniższego linku: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=grBJPtViSUilsIbtUZKH0h4mnXITm7dEi-zWhznzc8FUNVQ5MzBJQURFSkY3RUVDUVZOTDZDM1hMWC4u

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod adresem e-mail trafficking@coe.int.

Agenda spotkania dostępna jest w załączniku poniżej.

Załączniki do pobrania

Zobacz także