Zapraszamy do rejestracji na 17. Zimowe Seminarium UIA

17. Zimowe Seminarium International Association of Lawyers (UIA) zostanie poświęcone najnowszym zmianom, dotyczącym prawa korporacyjnego, sportowego, przestępstw umysłowych i rozstrzygania sporów. Spotkanie odbędzie się w dniach 25 marca-1 kwietnia 2023 r. w Austrii. Aby wziąć w nim udział, należy się zarejestrować i uiścić opłatę rejestracyjną.

Link do rejestracji na seminarium dla osób zarejestrowanych w International Association of Lawyers (UIA): https://www.uianet.org/en/events/uia-17th-winter-seminar-recent-legal-developments-and-soft-law?backlist

Osoby, które nie są członkiem UIA bądź nie brały dotychczas udziału w wydarzeniach organizowanych przez UIA, powinny najpierw zarejestrować się pod tym linkiem: https://www.uianet.org/en/forms/joining?evt=287d0004-495a-11ed-b313-a5bb09cc4990

 

Celem 17. Zimowego Seminarium UIA jest zgromadzenie delegatów z różnych komisji UIA, prawników i innych przedstawicieli zawodów prawniczych, praktykujących w różnych dziedzinach i pochodzących z całego świata i dyskusja na temat najnowszych zmian w prawie.

W komitecie organizacyjnym seminarium zasiadają:

  • Franz Schubiger, Esq. Pestalozzi Attorneys at Law Ltd (Zurych, Szwajcaria),
  • Véronique Moissinac Massénat, adwokat w Paryskiej Izbie Adwokackiej,
  • Francisco Ramos Romeu, Esq. RYA Abogados (Barcelona, Hiszpania),
  • Maria Cronin z Peters & Peters Solicitors LLP (Londyn, Wielka Brytania),
  • Yoshihisa Hayakawa, Esq. z Uryu & Itoga (Tokio, Japonia),
  • Ángela DíazBastien Vargas-Zúñiga, Ernesto Diaz-Bastien & Asociados, SLP (Madryt, Hiszpania),
  • Louis F. Burke, Esq., Louis F. Burke PC (Nowy Jork, NY, USA),
  • Robert Kry, Esq., Molo Lamken LLP, (Waszyngton, DC, USA),
  • Winfried F. Schmitz, Esq., SCHMITZ Law Offices, (Nowy Jork, NY, USA).

W programie wydarzenia znalazły się zarówno wykłady, jak również dyskusje z uczestnikami. Agenda seminarium dostępna jest pod tym linkiem: https://www.uianet.org/en/events/uia-17th-winter-seminar-recent-legal-developments-and-soft-law?backlist#program. Po wydarzeniu każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Warunkiem wzięcia udziału w seminarium jest wniesienie opłaty rejestracyjnej, która obejmuje udział w seminarium, dostęp on-line do prezentacji seminaryjnych dostępnych na stronie wydarzenia, poranne śniadanie i wieczorny poczęstunek podczas sesji seminaryjnych, udział w przyjęciu inauguracyjnym (26 marca) oraz kolacji zamykającej (31 marca).

International Association of Lawyers jest globalną i wielokulturową organizacją, założonż w 1927 roku. Zrzesza przedstawicieli zawodów prawniczych ze 110 krajów. Krajowa Izba Radców Prawnych jest członkiem UIA.

Zobacz także