Zapraszamy do udziału w konferencji „Właściwa komunikacja w branży prawnej jako warunek sukcesu – klient-zespół-instytucje” – 29 marca

Trwają zapisy na konferencję „Właściwa komunikacja w branży prawnej jako warunek sukcesu – klient-zespół-instytucje”. Podczas wydarzenia, które organizuje Komisja Wspierania Rozwoju Zawodowego Krajowej Rady Radców Prawnych, wystąpią eksperci innowacji oraz LegalTech. Konferencja odbędzie się 29 marca br. w godz. 11.00-13.30 w formule hybrydowej: stacjonarnie w siedzibie KIRP (ul. Powązkowska 15, Warszawa) oraz online na kanale YouTube KIRP. Za udział w niej radcowie prawni otrzymają 5 punktów szkoleniowych. 

Usługi prawnicze dotyczą prawie każdej dziedziny aktywności człowieka. Niezależnie od specjalizacji i formy wykonywanego zawodu, aby wyróżnić się na tle konkurencji, radcy prawni potrzebują umiejętności pozwalających im na skuteczne informowanie o swoich usługach. Efektywnej komunikacji ze strony radców prawnych oczekuje także ich otoczenie – obecni lub potencjalni klienci, współpracownicy, sądy, organy administracji oraz partnerzy instytucjonalni.
Jak to osiągnąć? Porozmawiamy o tym w środę, 29 marca br., w trakcie konferencji „Właściwa komunikacja w branży prawnej jako warunek sukcesu – klient-zespół-instytucje”. Poruszymy na niej takie zagadnienia, jak:

  • Legal design – perspektywa radcy prawnego
  • Social media prawnika – jak budować przewagę konkurencyjną
  • O języku w komunikacji – klient-zespół-instytucje

Te wszystkie kwestie przedstawią zaproszeni radcowie prawni, eksperci innowacji oraz LegalTech:

  • Rafał Lorent – radca prawny (OIRP w Warszawie), specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych i prywatności oraz prawie nowych technologii, członek Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych Osobowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w specjalistycznych kancelariach polskich i międzynarodowych. Legal design oraz prostym językiem zajmuje się od 2019 r.
  • Maria Kobryń – radca prawny (OIRP w Warszawie), MBA, partner zarządzający w Blueshell Legal – warszawskiej butikowej kancelarii. Od 2021 roku publikuje treści prawno-biznesowe na platformie TikTok jako @mecenas od biznesu, wielokrotny gość podcastów biznesowych, konferencji naukowych i biznesowych.
  • Tomasz Palak – radca prawny (OIRP w Gdańsku), prelegent, autor artykułów na tomaszpalak.pl i w prasie, a także książki „Internet a prawo – jak się nie potknąć?”. Siedmiokrotnie na podium konferencji „I Love Marketing”, występował również na Infoshare, TEDx i licznych innych wydarzeniach. Wykładowca WSB, WSAiB, WSEI i UTH.

Aby uczestniczyć w konferencji, należy zapisać się poprzez link:
https://www.webankieta.pl/ankieta/910057/rejestracja-na-konferencje-wlasciwa-komunikacja-w-branzy-prawnej-jako-warunek-sukcesu-klient-zespol-instytucje.html

Za udział w konferencji radcowie prawni otrzymają 5 punktów szkoleniowych. Zapraszamy!

Zobacz także